2733
2734
عنوان

نی نی تو راهه

| مشاهده متن کامل بحث + 8073 بازدید | 229 پست
آره پسر دوست داشتم باشه اونم واسه خاطر همسری...ذوق میکنه پسر میبینه...اما خود خدا میدونه که شاکرشم.....و جدا خودم چنان از دختر لذت میبرم که حد نداره...توکل به خدا
عزیزای نی نی سایته من ...یک صلوات برای رزق و روزیه من بفرستین.ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام رویا جون تبریک من و هم بپذیر من شما رو از تاپیک مریخ و ونوس و بعد هم از سیاست سری دوم تا الان میشناسم ولی خوب اغلب خاموشم از تعداد پست هام معلومه اگر میتونی صبر کنی و خونه خریدنتون مثلا تا سال دیگه انجام میشه الان تخت و کمد نخر فقط به یه تخت پارک کنار تخت خودتون و یه کم لباس و وسایل ضروری اکتفا کن
2740
سلام رویا جون ما هم که رسم داریم سیسمونی بدیم من دوست ندارم زیاد به پدر و مادرم فشار بیارم و اینکه شما تو یه شهر جدا از خانواده هاتونین مشکل سیسمونی دیدن و اینارو هم ندارین.میدونم ذوق داری که همه چیز بهترین باشه و همه چیز تکمیل ولی بهترین کار اینه که تو وضعیت فعلی فقط چیزایی که نیازه بخرین به نظرم فقط یه تخت پارک یا یه گهواره جوابگوست لباسم که به سنش هردفعه بهترینارو می خری تخت و کمد هم جاگیره هم واقعا تاریخ مصرفش سه چهار ساله ایشالا خدا بهتون خونه بزرگتر بده بعدا به سلیقه نی نی براش بهترین اتاق رو فراهم می کنید. کلا بیشتر وسایل سیسمونی فقط برای یه مقطعیه خب برا چی ادم جا اشغال کنه به وقتش میخره استفاده می کنه جا داشت نگه میداره نداشت ردش می کنه بره.
یا اگر تو حالتون جایی تو رفتگی داره میتونی با پارتیشن یا یه در کشویی یا با اویزای رنگی از بقیه خونه جداش کنی و بشه مخصوص خانم یا آقای نی نی بالاخره از برادر شوهرت که کمتر جا می گیره
سلام رویا جون بهت ایمیل زدم لطف کن چک کن تبریک میگم داری مامان میشی حتما حس خوبیه، خداروشمر برادرشوهرت رفت و تو سربلند بیرون اومدی ازین امتحان سخت. برای اتاق نی نی عزیز اصلا مهم نیست که زیاد هزینه کنی مهم سلیقه و هارمونی تو وسایله سعی کن با قرآن و ذکرای مختلف روحتو آروم کنی
آرام باش و توکل کن...
سلام عزیزم منم خونمون یک خوابس موقع چیدن سیسمونی اتاق خواو خالی کردیم وسیسمونیرو اونجا چیدیم وتختگخودمم تو پذیرایی گذاشتم وبعد زایمان تخت نوجوانیرو جمع کردم و فقط تخت کوچیکشو تو اتاق خواب جا دادم با تخت خودمون
عروسک نمدی نسترن و هستی http://arosakenamadi.blogfa.com
آرامش مادر مهمه کلی بچه دیدم چون مادرشون تو بارداری استرس چیزای الکی رو داشته بچه ترسو یا پراسترس یا قهرالو :) شده بشین تو ذهنت یک طرح از هال و وسایل نی نی تو ذهنت بکش حتی دست بالا و رویایی انقد تصورت ناز باشه که لبخند بزنی بعد رو کاغذ بیار چیا لازم داری؟ برا این کار یک نجار منصف و با سلیقه پیدا کنی حله، برا پارتیشن متحرک که انشالله رفتید خونه خودتون اونجا هم بدرد بخوره نشدم با تخت و کمد نی نی میشه پارتیشن بست یا با پارچه های خوشگل پارنیشن پارچه ای مثل تخت پرنسس ها
آرام باش و توکل کن...
مامان جان حضورت مایه ی دل گرمیه من...ممنونم حلمای عزیزم خوش اومدی کم پیدایی دختر گل...واقعا ممنونم ببابت نظر خوبت
عزیزای نی نی سایته من ...یک صلوات برای رزق و روزیه من بفرستین.ممنون میشم
2706