2733
2739
عنوان

نی نی تو راهه

8071 بازدید | 229 پست
دوستای خوبم سلام تازگیا متوجه شدم مسافر دارم و امیدوارم خدا نصیب همه ی خانومای متاهل کنه راستش ما مستاجر یه خونه ی 50 متریه یه خوابه ی کوچولو اما دلباز هستیم که نمیدونم قراره نی نی در آینده کجا باید جا بگیره تو اتاق خواب نمیشه یعنی تو سالن بذارمش؟پیشنهاد خاصی یا تجربه ی شیرینی در این مورد دارین؟ یه مورد دیگه اینکه خونواده ی من رسم ب دادن سیسمونی ندارن و البته من و همسرم شاغل هستیم و الحمدلله میتونیم برای بچه مون مایحتاج رو تهیه کنیم... منتها چی بگیرم؟یعنی چی لازمه... البته با توجه ب فضای کوچیک خونه نمیشه براش سیسمونی چید(مامان واست بمیره).... لطفا راهنمایی کنید
عزیزای نی نی سایته من ...یک صلوات برای رزق و روزیه من بفرستین.ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خونه مون یک خوابه . توی اتاق خوابمون وسایل نی نی جون به هیچ وجه جا نمیشد. با همسر تصمیم گرفتیم توی هال یه بخش رو به نی نی خانوممون اختصاص بدیم خونه ی ما هم کلن کوچیکه ولی دلبازه . خلاصه یک تیکه ی هال رو تخت و کمد نی نی رو گذاشتیم . راستش اولش دلم راضی نبود. یعنی قبل از چیدن وسایل . ولی موقع خریدن وسیله ها سعی کردیم جمع و جوراش رو بخریم و از خریدای اضافه خودداری کنیم. بعد از خرید و چیدن وسایل خیلی هم خوشم اومد و خیلی هم به خونمون آب و رنگ داد.
i was a stranger in my own skin
2731
مامان کنجد عزیزم ممنونم...یعنی یه گوشه ال مانند انتخاب کردی؟بعد تخت و کمد گذاشتین و عروسک و بوفه و (و کلا این وسایل خوشکل سیسمونی ) اونا جا نشد؟با اصلا صرف نظر کردین؟ به نظرت موقع مهمونی و رفت و آمد اختلالی پیش نمیاد؟ کنجدت خیلی نازه ای جانم
ما هالمون مستطیله یه تیکه از هال رو انتخاب کردیم . تخت گزاشتیم و کمد . و یه قسمت هم میز تعویض رو روی تخت هم یه طبقه زدیم که عروسکا رو اونجا بچینیم همین . فقط هم وسایل مورد نیاز رو گزاشتیم. چیزای اضافه نزاشتیم اصلا
خوب خدا رو شکر....چقدر دلم می خواست براش سیسمونی بچینم ....اما حالا اگه شما تونستی راضی باشی حتما منم می تونم....
2740
مامان کنجد عزیزم منو و همسرم عکس کنجدتو دیدیم و کلی ذوق کردیم واسش...خدا بهت ببخشه آمین
هر وقت دیدی بگو بر دارم عکس رو عزیزم من چون کمد تلویزیونم اینا سفید بود تخت و کمدش رو هم سفید گرفتم . میتونه به سلیقه ی خودت یه جوری جمع و جور وسیله بگیری و بچینی . هیچ هم بد نیست عزیزم.