2733
2739
عنوان

هفته سوم کرونا و سینه درد

270 بازدید | 11 پست

سلام دوستان نی نی سایتی 

من کرونا دارم و فردا میشه سه هفته، همه علائمو داشتم و کلی اذیت شدم فقط،نفس تنگی رو نداشتم که الان دو روزه دارم به همراه درد قفسه سینه سیتی ریه ندادم میترسم بدم ببینم سفیده دیگه از استرس خوب نمیشم من خیلی ترسوام چکار کنم این دردا عوارضشه یا هنوز ویروس هست 

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

اونایی که داشتین این تنگی نفس و درد و سنگینی سینه و سرفه کی خوب میشه سرفه هام خشکه و زیاد،نیست

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر رفتی؟ خب برو عکس بگیر اخه الانم استرس داری

آره رفتم روز ششم رفتم اونموقع نداشتم، الان اینطورم از بیمارستان میترسم برم بگن بستری باید بشی

2731

منم چن روزه گرفتم حتما باید سی تی اسکن رف؟من قفسه سینم کمی سنگینی درد میکنه

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️

اونموقع گفتن اگه نفس تنگی سرفه نداری سیتی نیاز نیست، یعنی ممکنه تو هفته سوم بزنه به ریه خدایااااا  

منم چن روزه گرفتم حتما باید سی تی اسکن رف؟من قفسه سینم کمی سنگینی درد میکنه

نمیدونم واقعا 

بیاید کمک تو رو خدا، اونایی که داشتین تا کی نفس تنگی هست تا هفته چندم 

2738

سلام . مدیرگروه چه کار کردین شما؟؟من الان ۱۴ روز از کرونا ام می گذره . و ۱۰ درصد ریه هامم گرفته بود. ۵ تا سرم رمدسیور زدم اما الان بعد از ۲هفته دوباره ضعف کردم . لرز کردم و گلو درد . یعنی دوباره برگشته؟؟

اونایی که داشتین این تنگی نفس و درد و سنگینی سینه و سرفه کی خوب میشه سرفه هام خشکه و زیاد،نیست

سلام
علایمتون شبیه به من بود. امیدوارم پیامم رو ببینید. من هم روز ۸ رفتم متخصص ریه کلی معاینه کرد و گفت مشکلی نداری الان که روز ۱۷ هست کمی تنگی نفس دارم البته اکسیژنم خوبه ولی یه کم احساس نیاز به نفس عمیق میکنم... شما چی کار کردید؟ خودش خوب شد؟

سلامت باشین

سلام علایمتون شبیه به من بود. امیدوارم پیامم رو ببینید. من هم روز ۸ رفتم متخصص ریه کلی معاینه کرد و ...

سلام 

اینها عوارض هستند و با گذشت زمان و تغذیه خوب و روحیه خوب برطرف میشن، کلا ده روز اول مشکلات اساسی هستن بعدش دیگه عوارضه که خود عوارض هم تحملشون سخته ولی بعد یکماه خوب میشین به امید خدا 

الان احتمالا یک ماه گذشته باشه دیگه برای شما

آناناس بخورید و پسته و موویز و هر روز قرص ویتامین سی و میوه و سبزیجات زیاد و گوشت بره

من تا سه ماه کسل و بی انرژی بودم و هر چند وقت یبارم این کسالت میومد تا شش ماه 😩

امیدوارم برای شما یکماه همه چی حل بشه 

اعصاب راحت و روحیه خوب زودتر خوب میکنه آدم رو 

سلام  اینها عوارض هستند و با گذشت زمان و تغذیه خوب و روحیه خوب برطرف میشن، کلا ده روز اول مشکل ...

سلام عزیزم

ممنونم ازتون، خدا رو شکر الان نسبت به دو هفته پیش خیلی بهترم و تقریبا به زندگی عادی برگشتم. فقط بعضی وقتا یهو احساس خستگی میکنم که با تقویت و استراحت خوب میشه... یک هفته ست که ورزش ملایم میکنم و خیلی برام مفید بوده هم از نظر روحی و هم جسمی... به نظرم همین که دوران خطر میگذره و آدم خیالش راحته که دیگه اصل ماجرا تموم شده آرامش ایجاد میشه و این کمک میکنه به بهتر شدن. آناناس و مویز هم ممنون که گفتین میخورم 🙏

سلامت باشین