2752
2734
عنوان

سن ازدواج

241 بازدید | 32 پست

نخون بلنده🤦🏻‍♀️

نمی‌دونم چی بگم اما از ۱۷ سالگیم خواستگار اومد و رفت منم گفتم نهههه خودم به آرزوهام میرسم و ازدواج الان نه تو ۲۲ سالگی ۲۲ سالم شد گفتم ۲۳ بعد ۲۳ سالم شد گفتم ۲۴ الان نه از لحاظ مالی شرایط خوبی دارم نه از لحاظ درسی درس رو ک رسما رو هواس از نظر مالی هم بابا پول داره اما قطعا به من نمی‌ده

ی دختر رو ک میدونین چقدر نیاز داره حالا من موندم این همه نیاز از طرفی دیگه نمیتونم به این وضعیت ادامه بدم از طرفی هم شرایط اینجوریه که از هر کی خوشم میاد میفهمم اصلا بهم نمی‌خوریم حالا می‌خوام ازدواج کنم منتها با کسی که فقط به خاطر شرایط مالیش دارم ازدواج میکنم 

من واقعا علاقه ای به ازدواج نداشتم ولی حالا که نمیتونم به خواسته هام برسم جهنم و ضرر حداقل ازدواج کنم بگم شوهر دارم 

ولی خوش به حال اونایی که اونجوری که دلشون خواست زندگی کردن حس میکنم لایق زندگی که میخواستم نبودم

یهوزندگیم عوض شد خیلی یهو:")

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همیشه گفتم بازم میگم بنظرم ادم مستقل باشه و دستش تو جیب خودش باشه و از زندگیش لذت ببره دیگه به چیزی احتیاج نداره، سن ازدواجم بنظرم بعد از ۲۷،۲۸عه که دیگه حسابی رو پای خودت بودی و به اون پختگی و اگاهی که باید رسیدی

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 

ازدواج بدون عشق خیانت میاره ببین کی گفتم 

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
همیشه گفتم بازم میگم بنظرم ادم مستقل باشه و دستش تو جیب خودش باشه و از زندگیش لذت ببره دیگه به ...

از ۱۷ گفتم مستقل میشم نشد میگیچی کار کنم

میترسم بخدا میترسم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

دارم گریه میکنم به خاطر همه چیزایی که می‌تونستم داشته باشم نشد و دیگه خستم

از ۱۷ گفتم مستقل میشم نشد میگیچی کار کنم میترسم بخدا میترسم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ دارم گریه میکنم ...

باور کن الانم واسه یادگیری یه حرفه یا استارت مستقل شدن دیر نیست عزیزم، درواقع هروقت ماهی رو از اب بگیری تازست مهم اون حس موفقیت و غروریه که بعدها خودت نسبت به خودت داری

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
کاش میشد عاشق شد تو این دوره و زمونه

از من گفتن بود 

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
عقدم ۲۸ سالمه .. واقعا با هرکی اکی شدم نشذ کع نشد دیگ تن ب ازدواج دادم شوهرم خوبه ولی خوب ن اون چیزی ...

چرا اینجوری شد زندگیمون

چرا اینجوری تهش تموم شد اصلا چرا زندگی این شکلیه واقعا 

پس اونایی که با عشق ازدواج میکنن و تا آخرش متعهد میموندن

حس میکنم دنیا مسخرمون کرده داره به ریشمون میخنده

باور کن الانم واسه یادگیری یه حرفه یا استارت مستقل شدن دیر نیست عزیزم، درواقع هروقت ماهی رو از اب بگ ...

میشه یه چیز بپرسم تعداد آدمایی که به خاطر پول ازدواج کردن خیلی زیاده

الان من که دارم یکی از اینا میشم یه سوال دارم تو این راه رو ک میگی رفتی ؟خوشحالی؟از تنهایی نمیترسی؟

2706