2733
2734
میخوام دکترمو انتخاب کنم واسه سزارین که برم تحت نظرش ولی نمیدونم کی خوبه کارش.من خیلی ترسو و بد دردم میخوام کسی باشه که عمل و بخیه هاش تمیز باشه دوره نقاهت بعد عمل کوتاه باشه و شکم رو هم تو بخش پرستارا فشار ندن حالا کدومو پیشنهاد میدید؟ 1-منیره اخلاق نجات بیمارستان بهمن 2-سهیلا عارفی بیمارستان بهمن 3-حمیرا مصدق صارم تورو خدا اگه تجربه زایمان با اینا رو دارید راهنمایی کنید...
برای قایقهای بی حرکت موجها تصمیم میگیرند...........
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم منم هنوز به زایمان نرسیدم دکترای بهمن نمیشناسم من خودم صارم میرم تعریف سزارین دکتر مصدق زیاد شنیدم از اول صبح بیمارستانه پشت هم سز میکنه مخصوصا از بخیه هاش خیلی راضین ولی باز تحقیق کن بیمارستان بهمن هم شنیدم خوبه ولی خودم تاحالا نرفتم
دنیا را نمیدانم ولی من به کسی که فقط نه ماه ناز میکند تا بیاید پشت نمیکنم [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2738
زهرا جون این دکترا که گفتم همشون تعریفشونو شنیدم موندم کدوم بهترن و در ضمن تا بشه هزینه هم کمتر بشه بهتره
برای قایقهای بی حرکت موجها تصمیم میگیرند...........
فک کنم صارم از بهمن ارزونتره اره؟ صارم چهار و نیم میگیرن زیر میزی هم نداره من خودم ایشالا اونجا سز میشم با دکتر مصدق ایشالا بهترین انتخاب بکنی
دنیا را نمیدانم ولی من به کسی که فقط نه ماه ناز میکند تا بیاید پشت نمیکنم [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2706