2733
2734
عنوان

با جاری خودشیرین چ باید کرد

438 بازدید | 28 پست

من اصلا اهل گله و شکایت نیستم و کلا مهم نیس برام ولی جاریم خیلی پیش مادرشوهر پدرشوهرم خودشیرینی میکنه احساس میکنم مثلا میخاد من تو چشم نیام و موفق هم بوده نمیدونم چرا الان این تایپیک میزنم بنظرتون من چ کنم با این ادم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

احساس شما یک مشکل درونیه که باید در درون خودتون حل کنید چون شاید اخلاق ایشون همین مدلیه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
هیچی.احترام بذار و زندگی خودتو بکن.مثلا تو بری تو چشم مادرشوهرت بهت مدال میدن؟

ن عزیزم اصلا برام‌مهم نیس بخدا ولی تو هر چیزی نظر اون میپرسن چون همش خودشیرینی میکنه و اینکه همش فکر میکنن همه چیزو بلده و خب این تو جمع برای من سخت تموم میشه

احساس شما یک مشکل درونیه که باید در درون خودتون حل کنید چون شاید اخلاق ایشون همین مدلیه

میدونید مثلا همش میره اونجا خودشیرینی خونه خودش اصلا کار نمیکنه گسی میاره و خب ب من ارتباطی نداره اما اونجا همش کار میکنه یا کادوهای گرون میخره مثلا طلا تو این اوضاع برای هر مناسبتی

میدونید مثلا همش میره اونجا خودشیرینی خونه خودش اصلا کار نمیکنه گسی میاره و خب ب من ارتباطی نداره ام ...

خب مدلشه ، بنظر من خودشیرینی نیست ، منم با اینکه وضعم متوسط هست برای هدیه تهه توانمو میذارم و برنامه ریزی می‌کنم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بهر حال چه قصدش خودشیرینی باشه چه نباشه شما باید در درون خودتون کار کنید که اذیت نشید مهم قصد ایشون نیست مهم تفکر شماست که سمی بشه خودتون آسیب میبینید

خب مدلشه ، بنظر من خودشیرینی نیست ، منم با اینکه وضعم متوسط هست برای هدیه تهه توانمو میذارم و برنامه ...

درسته اما گفتن اینکه تو چی خریدی مثلا من بگم پارچه چادری بگه عه اها ولی من طلا خریدم اونم با ی غرور درسته؟

من اصلا بلد نیستم و خب فک میکنم آدم خودش باید باشه ولی اون شورشو دراورده

شاید اون خودشه ، شما هم از خودتون بودن لذت ببرید مشکل اینه که شما راجع به خودتون تردید دارید

2706