2737
2739
عنوان

شیر خوردن پسر سه ماه و نیم ام

66 بازدید | 21 پست
سلام پسر من سه ماه و نیمشه اصلن شیر نمیخوره الگوی شیر خوردنش بهم ریخته در صورتیکه تا قبل از سه ماهگی انگار بدنش ساعت داشت! هر دو ساعت شیر میخورد الان کلافه شدم شیر نمیخوره کمککککک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم‌کاملا طبیعیه بچه ها از سه ماهگی دیگه مثل قبل شیر نمیخورن..چون بازیگوش میشن تا یه صدایی میاد سرشونو برمیگردونن ببینن چیه از کجاست کیه!! واسه همینه که از ماه سوم وزنگیریشون کند میشه سعی کن تو خلوتی بهش شیربدی جایی که کسی نباشه و سروصدایی هم نباشه اینجوری کمتر حواسش پرت میشه و بیشتر شیر میخوره
2740
من بهش غذا میدم با مشورت دکترش از پایان چهار ماهگی غذاشو شروع کن اینقدر هم غصه نخور...بچه ای که نخواد بخوره هرکاریش کنی همینه من دو تاشو دارم دیکه سعی دازم غصه ی بدغذاییشونو نخورم
اشتهاشون به خودمو باباشوم رفته من هنوزم به زور غذا میخورم همینکه شیر دارم خداروشاکرم... اگه بخوای واسه شیرنخوردنش اینقدر غصه بخوری برای غذاخوردنش غصه ات چندبرابر میشه ازکجا معلوم شاید خوب وزن گرفته...ببین دکترش چی میگه
2706