2733
2734

ممنون میشم اگر میتونید راهنماییم کنید چجوری بهش آموزش بدم. ۴ماه فرصت داره . معلمش از اول سال هر بار ازش کمک خواستم در جوابم گفت بیارش کلاس خصوصی منم شرایطش نداشتم و خودم باهاش کار میکردم. فقط دوست دارم یاد بگیرم اموزش اصولی چجوریه و چطوری باید آموزش داد. اگر اپلیکیشن میشناسید بهم معرفی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینم بگم تابستدن رفته بودم پسرم پیش دبستانی ثبتنام کنم مدسر گفت چرا پیش دبستانی. بذار دوسال اول بخونه. پیش دبستانی هیچی نداره. اینجوری پایه اش قوی میشه.رفتم مشاور تحصیلی اونم گفت میتونی بفرستیش اول ولی باید باهاش کار کنی

پس معلمش چی کار می‌کرده سر کلاس؟ مدرسه عادی میره؟؟

غیر انتفاعی بوده. از اول سال نصف بچه های کلاس عصرا میرفتن پیشش کلاس خصوصی . پسر من نرفت هیچ وقتم راهنماییم نکرد. خودم بهش درس میدادم

2706