2733
2734
عنوان

پسرم کلاس اول تموم کرد ولی نشانه و نوشتن یاد نگرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1786 بازدید | 101 پست
اینم بگم تابستدن رفته بودم پسرم پیش دبستانی ثبتنام کنم مدسر گفت چرا پیش دبستانی. بذار دوسال اول بخون ...

یعنی ۵ سال تمام رفت کلاس اول؟؟

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
خدا رحم کنه دخترمنم همه رو اشتباه مینویسه کلاس اوله

خواهرم مجازی پدر بچه هارو درآورد واقعا

بعد بچه ها وابسته گوشی شدن از من میشنوین گوشی ندین بهش یا حداقل با برنامه ریزی و تایم خاصی باشه!

هرچی پایه اش بره بالاتر سخت تره از الان جدول ضربو یاد نگیره برا بعدا هم مشکل میشه براش

عین خواهر زاده من بخدا همه مون از بس تکرارش کردیم، قشنگ برا خودمون روون شده بودیم دیگه😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کارت کلمات میتونه خ کمکش کنه معلم دختر من امسال با جون دل براشون وقت گذاشت و کل کلاس عالی بودن اخر سالی غیر انتفاعیم بود روی کارت حروف رو بنویس بزار جلوش یکی یکی و بعد با حروف رو بچین کنار هم کلمه بساز خیلی تاثیر مثبت داره براش فقط تمرین و تکرار میتونه بهش کمک کنه ولی اذیتش نکن ک زده بشه

خدایی که من توی قلبم دارم فقط خالق زیبایی و عشقه ♥️🌈♥️آرامش زندگیمو از وجود خدای مهربونم دارم ♥️ 💙بزرگ ترین دارایی من داشتن همسر مهربونمه که زیباترین هدیه ی خداست🙏💙مادر دختری به زیبایی گل رز هستم🌹👨‍👩‍👧🌹🤍🤍🤍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
غیر انتفاعی میره پسرم ولی معلمش همین الانم میگه تابستدن بیار پیشم باهاش کار کنم. خب من اگر پول و سرا ...

چرا دولتی نفرستادی گلم؟

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..امروز ۲۷.۲.۱۴۰۳  بی بی چک مثبت شد🤗🤗،خوش اومدی ب دلم قشنگ ترین سوپرایزم🥰😍😘......❤

اگر هنوز کوچیکه ،باز بزار کلاس اول دوباره بخونه با یه معلم دیگه 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.
اینم بگم تابستدن رفته بودم پسرم پیش دبستانی ثبتنام کنم مدسر گفت چرا پیش دبستانی. بذار دوسال اول بخون ...

عزیزم حتما حتما حتما بچت رو ببر کاردرمانی .با کلاس خصوصی و مهد کودک و دوبار کلاس اول خوندن درست نمیشه‌  چون اختلال یادگیری هست. 

فقط کاردرمانی به دردش میخوره . سراغ هیچ چیز دیگه ای نرو که وقت تلف کردنه. 

چرا اینقدر دیر متوجه شدی؟ 

سنجش رو چطور گذروند؟؟؟

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2706