2737
2739
عنوان

کی از اطرافیانش کبابی داره؟ فوتو فن کوبیده درست کردن میدونه چیه؟'

| مشاهده متن کامل بحث + 4432 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کباب های ویژه رو هم بعد از پخت تو مخلوط کره و زعفرون میندازن و یه چیزیهم که به نظرم بینظیره اما ادم فکر نمیکنه جالب بشه قبل از خوردنش اینه که بعد از پختن تو مخلوط ابغوره و سماق میزنه. من که روانی میشم (فکر نمیکردم ابغوره چیز جالبی باشه واسه کباب)
2742
2740
مخلوط گوشت سردست گوساله+قلوه گاه گوسفندی دو بار چرخ میشه واسه یه کیلو گوشت 4 تا پیاز نسبتا درشت رو شوهرم چرخ میکنه و آبشو کامل میگیره گوشت رو هم حسابی ورز میده و پیاز رو به اضافه نمک و فلفل سیاه و کمی جوش شیرین مخلوط میکنه و میزاره دو ساعت تو یخچال بمونه.
مامان آنیتا با جوش شیرینش کاااااملا مخالفم. من اصلا جوش نمیریزم توش خیلی هم عالی میشه کبابم
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
سلام عزیزم ما(من وشوهرم) واسه کوبیده از گوشت راسته یا یه قسمت خوش گوشت دیگه رو با سینه بوقلمون یا مرغ چرخ میکنیم نسبتش میل خودته ما نصف نصف میکنیم هر یه کیلو گوشت 300گرم دنبه میخواد من خودم کوشت کاو ومرغ استفاده نمیکنم میتونی اضافه کنی میل خودت سه با با پنجره ریز چرخ میکنیم گوشتها خشک باشه که شل نشه هر کیلو گوشت یه پیاز متوسط رنده ریز یا چرخ شده وآب گرفته میزنیم شوهرم مشت میده من ادویه کباب پودر سیر یا یه حبه سیر چرخ شده زعفران دم کرده غلیظ نمک اضافه میکنم وایشون خوب مشت میده میتونی یه کوچولوشو به سیخ بگیری روی گاز بپزی ببینی نمک و چربیش چطوره واگه لازمه اصلاح کنی باید یه روز بمونه تویخچال تا بیات بشه وبعد میشه سیخ گرفت بعد پختن چون گوشت مرغ یا بوقلمون داره نمیافته رو آتیش وقتی پخت توی یه قابلمه بچین و روش کره و زفران آب شده بده و چند دیقه بذارش توفر عالی میشه
2706