2733
2734
عنوان

***حرفهایی از جنس حجاب***

17414 بازدید | 526 پست
_ سلام به همه دوستای گلم. _‌ پستای نامربوط حذف میشه. _ منتظر باشید شبهات حجاب رو به همراه پاسخ به تدریج براتون میذارم. _ اگه توی مطالب ارایه شده اشتباه داشتم لطفا با خبرم کنید. _ اگه تو جامعه با شبهه ای در مورد حجاب برخورد کردید که فکرتون رو درگیر کرد اینجا مطرح کنید انشاا.. به قدر بضاعت پاسخ میدم. _ به منظور شکیلتر شدن تاپیک،پستایی که توش سوالی پرسیده میشه یا مطالبی توش هست که نیاز به توضیح داره ،پاک میکنم و تو اولین فرصتی که تونستم به همراه پاسخش یک جا تو تاپیک قرار میدم. _ از پاسخها و مطالب مرتبط شما استقبال میکنم.فقط حرفاتون مستند باشه تا بعدا موجب استهزا یا انکار عده ای قرار نگیره. آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس ********فهرست مطالب مهم تاپیک******** ص1_ هشدار ملکه به کیت میدلتون._ اثبات وجود حجاب در فرهنگ اصیل ایرونی. ص3_ پاسخ به شبهه:حجاب شخصیه.چرا عقاید شخصیتون رو به خورد بقیه میدید؟لطفا مسواکتونو تو حلق بقیه نکنید _ پاسخ به پست کاربر مامان آینده _ مصاحبه با صاحب ایده "استار آکادمی"_ پست زیبای کاربر بهناز و تجربش از خارج از ایران. ص4_ ویدیوی لورن بوث خاهر زن تونی بلر نخست وزیر سابق انگلیس _ چند ویدیو از زنان معروفی که محجبه شدند _ پروژه آندلسی سازی ایران و حجاب از دید شهدا از کاربر گل نرگس. ص5_ نامه بسیار جالب جوانا فرانسیس آمریکایی به زنان مسلمان از کاربر ترانه. ص6_ پاسخ به شبه: اگه یه مرد جنبه داشته باشه حجاب نامناسب موجب تحریکش نمیشه _ پاسخ به شبهه:باید آزادی در پوشش باشه تا آستانه تحمل آقایون بالا بره درست مثل غرب _ صحبتهای پریسا سحر خیز مجری شبکه ماهواره ای من و تو از کاربر ترانه _ پاسخ به سوال کاربر کوثر 44:چطوری دوباره چادری بشم و با سختیاش کنار بیام؟ ص7_پاسخ به شبهه: آزادی پوشش امتحانش رو تو غرب پس داده و خانما آزادن و مشکلی ندارن.ضمنا اگه اونجا تجاوز هست تو ایران هم که حجاب اجباریه تجاوز وجود داره _ عکس خانواده محجبه وحید شمسایی. ص8_ مطلبی از شهید دیالمه از کاربر زیما _ صحبتهایی از امام خامنه ای درباره حجاب از کاربر زیما _ مطلبی زیبا درباره حجاب از کاربر زیما. ص9_ تجربه کاربر آپادانا از راهنمایی همسرش درباره انتخاب پوشش _ صحبتی از حاج آقا قرایتی _ پاسخ به سوال:چادر را دوست دارم اما از مسخره کردن دیگران میترسم _ پاسخ به شبهه با استناد به صحبت استاد جوادی آملی:من حق انتخاب پوشش خودم رو دارم واز حقم توی جامعه دفاع میکنم _ چند مطلب زیبا از کاربر لیلی مجنون. ص10_ مطالبی درباره حجاب _ مطلبی درباره مریم منصوری خلبان محجبه ارتش امارات _ چند خاطره از کسایی که چادری شدن از کاربر سیده بانو _ حدیثی از امام علی و مطالبی درباره حجاب از کاربر سیده بانو. ص11_ مطلبی زیبا از کاربر مامان فاطیما درباره آرایش _ پاسخ به شبهه:بعضی از چادریا خودشون از همه بدترن ما رو از چادر زده کردن. ص12_ ترانه free سامی یوسف از کاربر ترانه89 _ نوشته های تصویری زیبا از کاربر نازلی _ حکم شرعی استفاده از کلیپس،و احادیثی پیرامون مسیله حجاب و استواری بر عقیده از کاربر زیما. ص13_حدیث و تصویر از کاربر زیما _ نوشته های تصویری و مطالبی پیرامون حجاب _ تکمیل پاسخ شبهه ص11 از کاربر سوره _مطلبی زیبا درباره حجاب از کاربر ایران بانو _ حجاب آرامش روانی برای خود خانمها.

کد بارش ستاره و قلب

آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکسآپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس متن شعر مربوط به آهنگ زیبای حجاب از حامد زمانی (آهنگ زمینه) مــاه اگــه نــــور خـــدا رو بگیـــره تــا همیشـــه زینـــت آســمونــه مــاه اگـــه کـــه خودنمــایی نکنه همیشه روشن و کامل می مونه کاش ستـــاره ی نجیــب آسمون گــــره روســـــری شــو وا نکنـــه کاشکــی هیــچ گلی برای دلبری عطــــرشـــو حـــراج دنیـــا نکنـــه تــــوی بــــازار کســــاد روشـــنی کســی خورشیـدو کنـار نمی زنه هر کی میرسه به زیبایی عشــق دیگه زیبایـــی شـــو جار نمی زنه دنیا نیــرنگ و رنگــــه بازی هـــاش چشـــم نـــداره رنـگ عشقو ببینه تو ولــی آئینـــه ای و حیفـــه کـــه روی آئیــنــــه غـــبــاری بشیــنــه آی گــــل محمـــدی کـاش بدونی چـــه قشنگـــه جامـه ی حیای تو تــــو دلـــت دریـــایـــی از محبتـــه دنیـــا خیلـــی کوچیکـــه بــرای تو آی گـــل محمــــدی کــاش بدونی دنیـــا تشنـــه ی نجابتـــت شــده طعنـــه ها مشتــی حباب روی آب تـــازه وقــت استقـــامتــت شــده تــــوی بــــازار کســــاد روشـــنـی کســی خورشیـدو کنـار نمی زنه هر کی میرسه به زیبایی عشــق دیگه زیبایـــی شـــو جار نمی زنه دنیا نیــرنگ و رنگـــه بازی هـــاش چشـــم نــداره رنـگ عشقو ببینه تو ولــی آئینـــه ای و حیفــه کـــه روی آئیــنـــه غـــبــاری بشیــنــه
ممنونم
برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلامتی دخترایی که سرشون بره چادرشون نمیره سلامتی دخترایی که آروم قدم برمیدارن و سنگین که مبادا دل نامحرمی بلرزه..... سلامتی دخترایی که زیباییشون رو عرضه نمیکنن به هرکس و ناکسی..... سلامتی دخترایی که از هر کس و ناکسی دل نمیبرن..... سلامتی دخترایی که بهشون میگن اُمُل ولی سرشار فهم و دانایی هستن و بازم سکوت میکنن و سلامتی دخترایی که میراث حضرت فاطمه ی زهرا(س) رو خوب حفظ کردن..... آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس و سلامتی خانمایی که چادری نیستن ولی حجابشون از خانمای "چادری نما" خیلی بهتره.... آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس سلامتی دخترایی که حجاب رو دوست دارن..... محجبه ها رو دوست دارن...... دینشون رو دوست دارن و بهش افتخار میکنن.......... به حجاب احترام میذارن،مثه بعضیا دشمنی ندارن، لج نمیکنن و تمام قد در مقابل یه حکم مسلم خدا واینمیسن.... اما هنوز تو عمل یه ذره سختشونه و امیدوارن که یه روزی حجاب کامل رو انتخاب کنن...... آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
2740
شنیدید بعضیا میگن: برات متاسفم که تو عصر تکنولوژی هنوز فکرت درگیر اینه که خانما چی بپوشن و چی نپوشن؟ کی میخایم یاد بگیریم که تو پوشش همدیگه دخالت نکنیم و به جای گیر دادن به پوشش خانما برا آقایون فرهنگسازی کنیم.این کار شما یه جور توهینه.تو اروپا این مسایل حل شده است و خانما هر طور که دوست دارن میان بیرون.... مطلب پایین رو بخونید...... وخودتون قضاوت کنید... آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس چند وقت پیش ملکه انگلیس به عروسش هشدار داده بود که " دیگه حق نداره لباس های بدن نما ، از جمله پالتو و دامن کوتاه و جوراب های ساپورت بپوشه!!! " میدونید چرا؟ نه اینکه فکر کنید این پیرزن ، خداجو! ، مذهبی! و پیرو احکام الهیه! نععععععع!!! دلیلش فقط یه چیزه :" ملکه انگلیس و خاندانش از بقیه مردم برترن و در شأن و شخصیت این خونواده نیست که مردای دیگه بدن اونا رو ببینن... آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس ******** باور کن بانوی من تو برای مردان سرزمینم ملکه ای ******** آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس (دوستای فرهیخته خودم که انگلیسیتون خوبه، عبارت درشت روی عکس رو سرچ کنید من خودم مطلب کاملش رو دیدم فقط سایتاش فیلتره)
معصومه جان خیلی عالیه ...اضافه کردم به علاقه مندیام ..اینجا رو نگه دار.....خیلیا میتونن کمکت کنن و مطالب خوب بذارن.
به آینده فکر کن....هنوز کتابهایی برای خواندن،غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.
2706