2733
2734
عنوان

***حرفهایی از جنس حجاب***

| مشاهده متن کامل بحث + 17421 بازدید | 526 پست
کاش نگی حجاب بگی حرفایی از جنس چادر چون منم مانتویی ام اما حجابم خوبه حجاب فقط چادر نیست
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
البته دوست دارم چادری بشم خیلی زیاد اماااااااااااااااااااااا مطمینم دور و بریا طعنه میزنن البته شوهرمم اجازه نمیده
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امی جان اول تاپیک گفتم پستای نامربوط رو پاک میکنم.شاید از نظر خودت نامربوط نبوده و نظر شما محترم،اما عزیزم اینجا تاپیک منه و خودم نامربوط بودن پست رو تشخیص میدم. گلنسای نازنین حرف شما منطقیه منم این مطلب رو تو اولین پستهام قرار دادم. به احترام شما و همه خانمای عزیز مانتویی اینجا اعلام میکنم که همه پستایی که درباره چادر میذارم به همه خانمای مانتویی که حجابشون خوبه هم مربوط میشه. بازم چشم سعی میکنم واسه این دسته از کاربرا هم مطلب طراحی و جمع آوری کنم. ممنون از تذکرت.
2731
دوست عزیزی به نام مامان کیان:به چادر نیست دل باید نورانی باشه،به ریش نیست به ریشه است پستشونو پاک کردم تا با پاسخش یه جا قرار بدم اما راستش خیلی پشیمون شدم.مطمینم که لایک خورش زیاد میشد چون حرف امروز خیلی از دوستان اینه. چیزی که من از این مطلب دستگیرم شد اینه که معیارای اسلامی(چادر و ریش)خیلی مهم نیستن بلکه دل نورانی(یا همون ارزشهای انسانی) و ریشه مهمه. بحث در مورد معیارای اسلامی رو میذارم کنار. البته به جاش درباره معیارای اسلامی هم خیلی حرف دارم. پس فرض بگیریم من معیارای اسلامی رو الان ندارم و دارم با این دوستم صحبت میکنم. مامان کیان جون باید بگم 1000 تا با این پستت یاد این جمله افتادم که:جانا سخن از زبان ما میگویی گفتی ریشه، خوب منم میگم ریشه خیلی مهمه چرا بعضیا بهش توجه نمیکنن ؟این واقعا آزاردهنده است. آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس تاریخ اثنی عشری:تاریخ نشان میدهد که حجاب در فرس(فارس)قدیم وجود داشته است.عکس بالا مربوط به تخت جمشیده. حالا جالبش مونده،اگه گفتی حجاب مال خانمای کدوم طبقه بوده؟ فقط خانمای اشراف اجازه داشتن حجاب داشته باشن و به کنیزا این اجازه داده نمیشده. خانمی که حجاب نداری..... اصلا اسلام هیچ! مگر تو خود را از نژاد پاک آریایی نمیدانی؟ مگر به امپراطوری هخامنشیان و کوروش کبیر عشق نمیورزی؟ آیا خود را از خاندان و فرزندان کوروش کبیر و از نسل پاک آریایی نمیدانی که اینطور به ریشه ات پشت کرده ای!؟ بازم از ریشه بگم؟ بعید میدونم ایرونی با ریشه ای پیدا بشه که به شاهنامه ننازه اونم نه تو ایران بلکه تو دنیا آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس حالا این شاهنامه و اینم قضاوت ایرونیای باریشه.... آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس تو شاهنامه‌ی فردوسی، افتخار زن ایرانی اینه که حتی آفتاب هم تنشو ندیده! منیژه منم دخـت افراسـیاب برهــنـه ندیده تــنـم آفتـاب وقتی فردوسی می‌خواد از دختران تورانی تعریف کنه، این طوری میگه: همه دخت توران، پوشـیده‌روی همه سروبالا، همه مشک‌بوی آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس فک نکنید تموم شدا ... ولی منم آدمم خووووو خسته میشم
ببخشیدا کسانیکه ناراحتن برن یه تایپیک دیگه بزنن مخالف این نظرات و پستای نامربوطو پاک کنن. خوب ایشون نمیخواد بحث و درگیری لفظی پیش بیاد مثل بقیه تایپیکا . در ثانی حرفای معقول و بدون عنادو بصورت پرسش و پاسخ کنار هم مینویسه که. !!!!!
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
من با تاپیکت موافقم عزیزم خب بچه ها چرا تو تاپیک شخصی یه نفر پست نامربوط میذارین و ناراحت میشین که پاک میکنه خب پست نذارین شما هم تاپیک بذارین کسی حق نداره برخلاف میلتون عمل کنه. معصومه جان انشالا موفق باشی عزیزم از مطلبت راجع به ملکه انگلیس واقعا لذت بردم
اللهم صل علی محمد وآل محمد
مرسیییییییییییی عزیزم لذت بردم من حجابم رو خیلی دوست دارم این مسئله (حجاب)یک واقعیته چرا بعضیها انکار میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉