2737
2739
سلام دوستان توایام پ ری داروی گیاهی یادمنوش خاصی مصرف میکنین؟
خدایااگرمن گاهی فراموش کردم خدای بزرگی دارم توفراموش نکن بنده کوچکی داری
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
بهترین داروی گیاهی برای تنظیم عالی پریود فقط رازیانه امتحان کن معجزه میکنه سر ساعت پری میشی
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
سلام عزیزم رازیانه عالیه یه داروی گیاهی هم من دارم به اسم تنظیم کننده قاعدگی قیمت هر بسته 15 هست هزینه ی پست هم با خودمه خواستی سفارش بده برات بفرستم
خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .
رازیانه فوق العاده خوبه پری رو تنظیم میکنه روده هاتو پاک میکنه ودر نتیجه به لاغری هم کمک میکنه
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
من شنیدم دمکرده رازیانه و مریم گلی در ایام پاکی و دمکرده بومادران و مورد در سه روز اول پاکی خیلی خوبه.
خدایا...شیرینى رفتارت را نسبت به آنچه از تو خواستم به من بچشان، و از پیشگاه خود مهر و گشایش گوارایى به من ببخش، و از نزد خود راه نجات فورى برایم قرار ده، و از محافظت در انجام واجبات، و به کار گرفتن احکامت‏ در زندگى مرا غافل مساز،
2706