2733
2739
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1278008 بازدید | 12994 پست
من تا الان 2 تا بسته پوشک پمپرز 50 تایی سایز 1 رو مصرف کردم یه بسته دیگم دارم
فکر میکنم بعد از اون سایز 2 بخرم
در کل 3-4 تا بسته پوشک 2-5 کیلو بخرین
پسر من 3100 وزنش بود این سایز خوب اندازشه
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
کرم سوختگی مادر کر عالیه
مقعد پسر من خیلی متورم بود اخه خیلی دفع داشت و پوستش نازک شده بود الان هر بار میخوام پوشک عوض کنم چربش میکنم خیلی موثر بوده
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستمال مرطوبم بخرین خیلی بدرد میخوره البته الان هوا سرده و من خودم روزی یه بار نهایتا دوبار پسرمو میشورم
دستمال پمپرز عالیه هم بوش ملایمه هم خودش خیلی لطیفه ولی گرونه (من خریدم 7200.....72 تا توش بود)
الان یه مارک ایرانی خریدم به نام لوسین اینم خیلی خوبه بوشم ملایمه قیمتشم 2700
یه بسته هم جانسون و کن ب ب دارم که هنوز مصرف نکردم اما خب کن ب ب خیلی بوی صابون میده بصورت فجیعععع
من 2 تا بسته کهنه خریدم از داروخونه عالیه برای شستن پسرم خیلی بدرد میخوره با اینا خشکش میکنم یه دونشم گذاشتم وقتی میخوام ببرمش حموم میندازم رو پام که بتونم کنترلش کنم لیز نخوره
2731
سلام. نی نی من دو ماهشه و الان فهمیدم که خیلی از چیزایی که خریدم بیفایده هستند وخیلی هاشم کاملاً ضروری. منم می خوام به همه مامانهای آینده کمک کنم.
زندگی راهیست به سوی خدا.....
راهت را به سوی خدا بخند....راهت را به سوی خدا برقص...راهت را به سوی خدا اواز بخوان......
منم از خرید 2 بسته کهنه خیلی راضیم. وقتی مامانم می خرید میگفتم ما که دیگه از اینا استفاده نمی کنیم. نمی خوام ولی حالا خیلی استفاده داره. وقتی پوشک نی نی را عوض می کنید یا نی نی را باز گذاشتید حتما روی تشک تعویض یکیش را �هن کنید. اگه جیش کنه فوراض جذبش میشه و راه نمی افته.
راهت را به سوی خدا بخند....راهت را به سوی خدا برقص...راهت را به سوی خدا اواز بخوان......
من از زیر انداز تعوض خیلی خیلی دارم استفاده میکنم یه دونه مارک سامر خریدم توش جای پوشک داره
راستی برای توی این زیر اندازای نایلونی زیر انداز یه بار مصرفم بخرین که اگه نینی خرابکاری کرد راه نگیره هههه
من یه بار مصرف مارک پانی و کن ب ب خریدم خیلی راضیم
کن ب ب فوق العاده هستش بسته هاشم 12 تاییه نمیدونم تهران کجا دارن من از قم خریدم
من از خرید تب گیر دیجیتالی خیلی راضیم. نی نی ها الکی بعضی وقتها صورت یا بدنشون داغ به نظر میرسه. من زودی تبش را میگیرم و خیالم راحت میشه. برای زمان زدن واکسن هم خیلی لازمه.
2740
من شیر دوشم خریدم از نوع دستی
برای من اصلا بدرد نخورده با دست خیلی راحت تر میتیونم شیر بدوشم
ممنون ممول جان منم از نظراتت استفاده میکنم
لطفا مارک تب سنجو نحوه استفادشو بگو من خودم تب سنج ورقه ای خریدم
اگه خوبه برم دیجیتالی هم بخرم
من اصفهان زندگی میکنم و اینجا هوا خیلی خشکه. همیشه شبها دستگاه بخور سردش بالای سرش روشنه اگه یک شب یادم بره بذارم فردا صبحش بینیش گرفته و شیر نمی تونه بخوره.
منم شیردوش دستی خریدم و هیچ فایده ای جز اینکه سینه هام درد میگیره نداشت. فقط دو بار ازش استفاده کردم و با دست خیلی راحت تر و بیشتر شیر میاد.
مارک تب سنجم چیکو عزیزم. خیلی راحته. دگمه اش را میزنم و زیز بغل نی نی میذارم تا داره شیر میخوره. وقتی به تعادل رسید خودش صدا می ده و برش میدارم. همیشه تب قبلی توی حافظش می مونه.
مامانیها سرهمی سایز صفر نخرید. سایز صفر را بلوز و شلوار و چند تیکه بخرید. اگه نی نی ها قدشون بلند باشه نمی تونید استفاده کنید. من سه تا سرهمی صفر جونیورز و سه تا مادرکر خریدم که نی نی بدنیا میاد ومیان دیدنش خیلی خوشمل باشه. پسرم 54 سانت بود و همشون براش کوتاه بودن و استفاده نشد.
سلام به همه مامانای گل و نی نیهای خوشگلشون منم یه دختر 3 ماهه دارم چیزی که تو سییسمونی دخملم خیلی بدرد خورد کیسه آبگرم کوچیکی بود که خالم واسم گرفته یود تا دخترم نفخ میکرد و دلش درد میگرفت میزاشتم واسش زودی آروم میشد
2706