2737
2739
عنوان

پست جدید شاهین صمد پورو دیدید؟

8135 بازدید | 214 پست

مادره بچه خودشو که مبتلا به اوتیسم بوده کشته واقعا داریم کجا میریم ؟ همیشه برام سواله یعنی قدیم هم اینجور ادما بودن ولی چون اینیستا اینا نبوده خبردار نمیشدیم یا الان زمونه داره عوض میشه ؟ 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

متاسفانه اینجور چیزا از قدیم بودن ولی اونموقع رسانه ایش نمیکردن، چندروز پیشم دوباره یه خبر دیگه منتشر شده بود به همین شکل ولی تو اون قتل خاله ی بچه هم دست داشت

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

۲۹ تا پزشکم تو شیراز ب جای اتانول متانول خوردن و چندتاشونم فوت شدن اکثرا هم متخصص بودن

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ای وااای چند سالش بوده بچه 

عکسشو گذاشته بود ۱۱ ۱۲ ساله به نظر میاد

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2740

منم تازه یه پست دیدم پدره شیشه زده بوده دختر چهارسالشو کشیده ب دار از جیغ و داد بچه همسایه زنگ زده ب پلیس اومدن بچه رو نجات دادن

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
۲۹ تا پزشکم تو شیراز ب جای اتانول متانول خوردن و چندتاشونم فوت شدن اکثرا هم متخصص بودن

ای وای 🥲🥲

چچرا باید اتانول بخورن

متانول جیه؟ 

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
2706