2737
2734
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1278008 بازدید | 12994 پست
منم از تب سنج استفاده میکنم راضیم تاالان 6 بسته پمپرز 3تا6 کیلو استفاده کردم دیروز هم 3 بسته 4تا 9کیلویی گرفتم کهنه ها که گفتین منم گرفتم خیلی خوبه من فقط شبها که دخترم خوابه با دستمال مرطوب تمیزش میکنم دستمال مرطوب هم مارک فارماسی میگیرم 74تایی 4800

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم از قنداقم خیلی استفاده می کنم. ولی علت اصلیش اینه که نی نی من داره ماههای اول زندگیشو توی پاییز و زمستون طی میکنه. مامان های که نی نی متولد بهار دارند به دردشون نمی خوره.
زندگی راهیست به سوی خدا.....
راهت را به سوی خدا بخند....راهت را به سوی خدا برقص...راهت را به سوی خدا اواز بخوان......
مامان سایه موافقم. این چند تکه ها پول دور ریختنه. اصلاض سایزهاشونم با هم هماهنگ نیست. وقتی آدم میخره خیلی خوشملند ولی استفاده زیاد نمی شند. من از هر سری فقط 2 یا 3 تیکشو استفاده کردم.
زندگی راهیست به سوی خدا.....
راهت را به سوی خدا بخند....راهت را به سوی خدا برقص...راهت را به سوی خدا اواز بخوان......
2738
سلام مامانای گل من چند تا سوال دارم منظور از کهنه همون خشک کهنه های چهارخونست؟
من ست فرست یر گرفتم بهداشتیشو همونی که توش تب سنج و پوار و داروخوری داره شنیده بودم خیلی خوبه از اونایی که خریده بودن و راضی بودن خیلی
قنداق فرنگی تا چند وقت استفاده میشه؟
من قنداق فرنگی نخریدم نمیدونم
این قنداق فرست یرز رو از مغازه پارمید خیابون بهار خریدم 24 تومن
منظور از کهنه هم همین پارچه های سفیدی هست که خیلی هم ابگیرن داروخونه ها دارن نه لوازم سیسمونی فروشی
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
پد سینه بخرین البته از نوع یکبار مصرف
من رفتم 14000 تومن پول پد سینه قابل شستشوی اونت دادم اما به دلیل اینکه همش از جنش پارچه هستش وقتی زیاد خیس شه به لباس نشت میکنه
درحالیکه یه بسته یه بار مصرف مارک چیکو خریدم چون پشتش یه لایه نایلونی نازک داره همچین مشکلی باهاش ندارم
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
خواهش میکنم مریم گلی
من خودمم تو بارداری دوست داشتم یکی باشه بهم بگه چکار کنم اما جواب درستو حسابی گیرم نمیومد
امیدوارم کمکی به مامانای اینده کرده باشم
برای لیف حموم نوزاد بهترین چیز یه تیکه پارچه از جنس زیر پوشتی نخیه خودشونه هههههه من که تن بچمو با زیر پوش خودش میشورم وقتی اب و کف بهش میخوره خیلی نرم و لطیف میشه
من ازین دستکشای نوزادی استفاده نکردم چون واسه پسرم بزرگه از دستش درمیاد
کلاه حتما اززینایی بخرین که جنسش کشیه
من یه دونه از کلاهایی که گرفتم کوچیکه یکیش کوتاهه ولی یه مدلش هم دور سرش کشیه هم خود جنس کلاهش کش میاد خیلی اندازش عالیه پسرم یه هفته اش بود رفتم 2 تا دیگم براش خریدم الانم دائم سرشه
2706