2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من یه عروسی رفته بودم جلوی عروس یه سبد پر از گل رزهای غنچه بود که ازش یه نخ آویزون بود و تهش یه قلب بود از مقوا رنگی که اسمشونو روش نوشته بودن که عروس و داماد به همه یکی یادگاری میدادن من که خیلی خوشم اومد.
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
ما تو عروسیمون فیلمبردار یه پرده سفید گذاشته بود کل مراسم رو روی اون پرده نشون میداد. من اولین بار بود که دیدم و برام خیلی جالب بود
جنگل فقط سوختنی نیست...خوردنی هم هست...من 1جنگل چوب سادگی ام راخوردم. میشه برای شفای برادرزاده ی 2 سالم یه صلوات بفرستید؟
2740
ما تو عروسیمون فیلمبردار یه پرده سفید گذاشته بود کل مراسم رو روی اون پرده نشون میداد. من اولین بار بود که دیدم و برام خیلی جالب بود
جنگل فقط سوختنی نیست...خوردنی هم هست...من 1جنگل چوب سادگی ام راخوردم. میشه برای شفای برادرزاده ی 2 سالم یه صلوات بفرستید؟
وای من یه عروسی رفتم تو شیراز انقدر جالب بود یه کاری کرده بودند از این میزهای گرد اورده بودن روش ساتن قرمز بعد لیوان های گیلاس رو چیده بودن اینطوری ردیف اول 5 تا ردیف دوم 5 تا ردیف سوم 4 تا ردیف چهارم 3 تا و ردیف دوم دو تا . گیلاس های ردیف دوم رو دورش رمان قرمز بسته بودن . دلتسر رو ریختن رو ردیف اول همینطوری سرازیر شد تا پایین . بعد عروس داماد دو تا گیلاس بالایی رو برداشتن و زدن به هم و خوردن تو همه این مراحل چراغ ها خاموش بود . عروس دوماد که گیلاس ها رو برداشتن جمعیت سه سره دست و جیغ. خیلی خیلی باحال بود. حیف که نذاشتن عکس بگیریم وگرنه نشون میدادم
خدایا ازت ممنوم بخاطر همه چیز بخاطر همسرم و دخترم
البته به سالنم بستگی داره بعضی از سالنها خودشون خیلی کارا میکنن مثلا عروس داماد که میان داخل همه سالنو تاریک میکنن یه نور با عروس و داماد حرکت میکنه تا برسن به جایگاهشون با یه آهنگ فوق العاده.
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
تو عروسی خود من وقتی اومدیم تو من نگران بودم کشته بدیم از کوچیکو بزرگ همه ریختن وسط داشتن میلرزوندن فیلمبردارم قد کوتاه نمیدنین چه افتضاحی بود
منو شوهرم که تو عروسیمون داشتیم تانگو میرقصیدیم کل سالن تاریک بود فقط نه نور گرد رو ما بود. تو فیلممون خیلی قشنگه