2733
2734

همش ماشین خاموش کردم اعصابم خیلی خیلی خورد شد .

مواظب باشیم ب بهانه👈ماخوبیم ودیگران بد آبروی کسی رونبریم فردای قیامت هم هست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۱۲ سال پیش که من گواهینامه گرفتم یه خانمی بود ۲۲ بار امتحان داد آخر قبول شد بالاخره قبول میشی استرسم ...

خیلی جوش میزنم دفعه اول خیلی خیلی خوب بودم .ولی ایندفعه افتضاح بودم خودمم فهمیدم 

وقتی میخوای ماشینو بعد استارت حرکت بدی چون میترسی و کم گاز میدی یا یهویی پاتو از کلاج برمیداری ماشین خاموش میکنه. دفعه بعدی یکم پاتو دیر از کلاج بردار و یذره بیشتر گاز بده تا خاموش نکنی، بعد که افتادی بین لاین پاتو از کلاج بردار و فشار گازتو کم کن تا افسر نگفته هم دنده عوض نکن 

وقتی میخوای ماشینو بعد استارت حرکت بدی چون میترسی و کم گاز میدی یا یهویی پاتو از کلاج برمیداری ماشین ...

اصلا نفهمیدم چرا خاموش شد .

منم دفعه اول بخاطر خاموش شدن ماشین رد شدم با اینکه هرگز ماشینو خاموش نمیکردم  شوهرم بهم گفت چون ماشین سنگینه باید بیشتر گاز بدی و برای شروع حرکت هی ماشینو گاز و نیم گاز کنی یعنی هی پاتو رو گاز فشار بده و بیار بالا تا ماشین بیوفته تو حرکت . با این ترفند دفعه بعد قبول شدم🙂

یه صلوات بفرست ...
2738
منم دفعه اول بخاطر خاموش شدن ماشین رد شدم با اینکه هرگز ماشینو خاموش نمیکردم  شوهرم بهم گفت چون ...

دفعه چندم قبول شدیم .امروز خیلی حالم گرفته شد

خیلی جوش میزنم دفعه اول خیلی خیلی خوب بودم .ولی ایندفعه افتضاح بودم خودمم فهمیدم 

استرس دمار از روزگار آدم در میاره ولی بالاخره قبول میشی هیچ نگران نباش اصلا مهم نیست بار چندم قبول بشی مهم اینه که شما میتونی رانندگی کنی

بلندترین فریاد من سکوت من است...
استرس دمار از روزگار آدم در میاره ولی بالاخره قبول میشی هیچ نگران نباش اصلا مهم نیست بار چندم قبول ب ...

گریه ام گرفت امروز.ممنون که حرفت خیلی بهم آرامش داد

دفعه چندم قبول شدیم .امروز خیلی حالم گرفته شد

من بار سوم قبول شدم با اینکه فکر میکردم هرگز به این زودیا قبول نمیشم ، بار دومم بخاطر نخوابوندن ترمز دستی رد شدم😅

یه صلوات بفرست ...
گریه ام گرفت امروز.ممنون که حرفت خیلی بهم آرامش داد

بیخیال بابا ۱۲ سال دیگه میرسی به الان من به اون روزت میخندی،من جلوی یه کوپه پسر جلو دانشگاه آزاد امتحان دادم پارک دوبل زدم همشون منتظر بودن من رد بشم بهم بخندن ولی دم افسر گرم با اینکه راهنما یادم رفت بزنم قبولم کرد😂😂خواهش میکنم عزیزم حرفم حقیقت بود همینکه میتونی رانندگی کنی از خیلیا جلوتری 

بلندترین فریاد من سکوت من است...
2706