2737
2739
عنوان

کیت تخمک گذاری

201 بازدید | 19 پست

سلام ببخشید من دور روز هست کیت میزدم چون نمی‌دونستم چه موقع باید استفاده کنم روز 24و25سیکلم زدم کمرنگ بود امروز روز 26سیکلم دو روز مونده به پریودی پررنگتر شد یعنی الان امکان تخمک گذاری هست چون درحال اقدام هست درضمن 22هم اقدام داشتم چون میگن اسپرم تا پنج روز زنده میمونه اگه امروز واقعا تخمک آزاد کنم اکی یا باید امشب حتما اقدام داشته باشم چون شوهرم شیفت هست نمیشه چیکار کنم میشه لطفاً راهنمایی کنید عزیزان 

نیدونم

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
28روزه عزیزم 

پس چرا انقد دیر تخمک گذاری داری

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
28روزه عزیزم 

معمولا وسط سیکل تخمکگذاری میشه ک برا شما میشه ۱۴ 

و باید حتما ۲ خط پررنگ بشه تا تخمکگذاری انجام بشه 

حالا نمیدونم چرا کیتای شما الان اینجوری شده

من نظر ب معجزه ی خدا دارم...😍😍خداجونم شکرت ❤  تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه😍😍😍 خدایا ممنونم بایت هدیه قشنگت♥️♥️🧡🧡
2740
معمولا وسط سیکل تخمکگذاری میشه ک برا شما میشه ۱۴   و باید حتما ۲ خط پررنگ بشه تا تخمکگذار ...

اگه این به معنی تخمک گذاری باشه چون روز22اقدام داشتم اسپرم تا پنج روز زنده میمونه اکی هست گلم یا حتما باید دوباره اقدام کنم عزیزم میشه راهنمایی کنید ممنون میشم عزیزم

اگه این به معنی تخمک گذاری باشه چون روز22اقدام داشتم اسپرم تا پنج روز زنده میمونه اکی هست گلم یا حتم ...

نه اگه همون ۲۲ تخمک گذاری داشتی و ازاد شده باشه کافیه 

من نظر ب معجزه ی خدا دارم...😍😍خداجونم شکرت ❤  تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه😍😍😍 خدایا ممنونم بایت هدیه قشنگت♥️♥️🧡🧡
مرسی گلم الان به نظرت چیکار کنم گلم 

هیچی دیگه گلم 

اگه خواستی فردا هم کیت برن ببین چ جوریه 

اگرم ن منتظر شو ببین پریود میشی یا ن 

ایشالا ک بارداری 

نه اگه همون ۲۲ تخمک گذاری داشتی و ازاد شده باشه کافیه 

عزیزم 22من کیت نداشتم اما اقدام داشتم چون میگن اسپرم تا پنج روز زنده میمونه منظورم اون بود کافیه آخه امشب شوهرم نیست 

2706