2733
2739
عنوان

صبر و تحملم خیلی کم شده

334 بازدید | 15 پست

من یه زن شاغلم با در آمد خوب خونه و ماشین داریم همسرم هم خوبه دوستش دارم و دوستم داره ولی احستس می کنم زیادی وابسته همسرم هستم زیادی روش حساس شدم . صبرم خیلی کم شده نمی تونم احساساتم رو کنترل کنم زود بهم می ریزم زود عصبانی میشم دعوا می کنم خودم پشیمون میشم ولی دیگه خودم هم خسته شدم 

ممنونم خداجون

بچه هم داری؟؟

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
بله یه پسر 

خداروشکر......همه همینیم منم حساس شدم خیلی زیاد خیلی هم وابستش چ کنم؟ دیگه ی جورابی عادت کردیم 

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
اره پس حتما وابسته شی یا میتونه یه ریشه دیگه مثل شک باشه..چون خواهرم روانشناسه میدونم کم و بیش

نمی دونم کاش یه راهی بود می تونستم یکم بی تفاوت بشم

ممنونم خداجون
نمی دونم کاش یه راهی بود می تونستم یکم بی تفاوت بشم

عزیزم بهش اعتماد کن‌.بدون که وقتی تلفن و جواب نمیده حتما خیلی درگیره هرچقد یه مرد و تحت فشار قرار بدی بدتر میشه..شوهر من وقتی شیفته صب تا شب تلفن و جواب نمیده..مشکلی نیس ک بیخیال باش

2706