2733
2734
ببخشید که قسمتون دادم.خیلی اعصابم داغونه نمیدونم چیکار کنم دخترم تازه 10ماهش تموم شده خیلی بدغذاس اصلا رشد نمیکنه وزنش 7کیلو و قدش 63 وزن بدنیا اومدنش 3100 قد 48.هرکاری میکنم رشد نمیکنه خاهش میکنم یه راه حل بگید یه غذایی چیزی بقران دعاتون میکنم
ستیا خانوم عاشقتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم بعضی بچه ها به غذا علاقه ای ندارن.بچه های منم تا دو سال فقط شیر خودم و میخوردن.مجبور شدم21ماهگی از شیر بگیرمشون .چون با شیر زود گرسنه میشد و مدام بهم میچسبیدن
یک صلوات میفرستی؟
بالارفتن وزن ملاک سلامتی نیست پسرمنم اصلاوزن نمیگرفت الان دوسال ونیمشه 11کیلوشده اگه نمودارقدش خوبه نگران نباش من بابازی وشعروقایم موشک بهش غذامیدادم
آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
میبردمش پارک هواگرم بوداونجاواسه خوردن اذیتم نمیکرد
آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
2740
بهش پوره سیب زمینی بده و سرلاک وزنش روبالامیبره بعدهم غذاهاروبراش تست کن ببین چی روبیشتردوست داره دخترمدیرمدرسه دخترم هم همینجوری اخرسرکلی ازمایش واینابچه هم سالمه.فقط دیدن خانم غذاهایی که بااب گوشت پخته بشه رو دوست داره بقیه رو لب نمیزنه
تو سوپاش آرد برنج بریز هم خوشبو میکنه هم خوش طعم به غذاش نمک بزن. به سوپاش آبلیمو برن. مرغ رو بذار بپزه کامل که پخت توش سیب زمینی بنداز اونم پخت نمک بزن له کن بده بخوره دختر من اینا رو دوس داشت که گفتم. البته آبگوشت هم دوس داشت.
دخترم همه زندگیمه
عزیزم قسم نمیدادی هم می اومدیم. غذاهاشو متنوع و مزه دار درست کن... واسه بچه های بدغذا اشکالی نداره ک مزه بدی ب غذاش. پوره سیل زمینی عالیه با زرده تخم مرغ. غذاهای کم حجم و پر پروتیین بده. ماهیچه کباب کن بده... دلشو با چیزای بد پر نکن. نیم ساعت قبل غذا بهش میوه بده ک گرسنه بشه
آب میوه مخصوصا آب سیب بعد از غذا خیلی تو وزن گرفتن بچه ها موثره.من الان که آب پرتقال میدم هم متوجه روند خوب وزن گیریش شدم.اما اگر خیلی بی اشتها است حتما به دکترش بگین.کمبود آهن در خون باعث بی اشتهایی میشه.
روزگار هر چی تغییر کنه من چشم نمیگم
من نمیدونم چرا همه بچه ها با نون بهتر دویت دارن غدارو پسر منم نون تلیت کنی تو غذاش مثل ابگوشت دوست داره ولی برنجی خیلی بد میخوره و بد غذاست کلا ولی تازگی بشقاب و قاشق و چند تا از این چیزا میزام جلوش سرگرم میشه یه چند تا قاشق چونسرگرمه میخوره
@اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم@
2706