2737
2739
عنوان

قرص 50000ویتامین د3

310 بازدید | 46 پست

سلام و خسته نباشید خدمت همه مامانای گرامی عزیزان باز ی سوال برام پیش اومده من به دخترسه سالم هر یک ماه یک قرص 50 هزار ویتامین د3 سوراخ میکنم تقریبا میشه دوقطره میریزم روی غذاش و بهش میدم بنظرتون این روش درستشه یا اگه باز اشکالی داره بهم بگین لطفا ممنون میشم

تعداد رای : 0
نظرسنجی
3
0
0%
4
0
0%

وااای چرا

خیلی قویه اصلا برای بچه نیست اون قرص چرا اینکار میکنی 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من در مورد بچه که هیچی نمیدونم 

ولی من خودم روزی ده دقیقه پنجره رو باز میکنم آفتاب میگیرم 

از هر مکمل ویتامین دی موثر تر هست 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

ویتامین دی زیادی باعث رسوب تو کلیه میشه

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
2740
من رفتم داروخونه گفت قطرش نیست که اون قطره آد فک کنم

مگه ویتامین دی بچتون کمه؟ که سرخود بهش مکمل میدید؟ اگه لازم باشه دکتر میده ، بجای این کارا بچه رو لخت کنید و تو آفتاب مستقیم قرار بدید

نمیدونم ولی چرا چکاپ نمیبری هرچقدر دکتر میگه بدی من چکاپ بردم پسرم و دوسالشه دکتر شربت کلیسم و د۳ و ...

سلام والا بخاطرکرونااصلا بچمو بیرون نمیبرم فقط با ماشین خونه مامانم اینا یا هزارگاهی خونه مادرشوهرم میترسم ببرمش دکتر 

2706