2733
2739
عنوان

صدای مزاحم از طبقه پایین

2608 بازدید | 31 پست

سلام دوستان

کسی اینجا هست که از صدای همسایه طبقه پایین هم اذیت شده باشه؟ صدا از طبقه پایین به طبقه بالا هم میره؟ مثلا اگه تعمیرات سقف داشته باشن صدای کوبیدنش بالا هم میره؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

صدای جیغ و داد بچه همسایه بالایی دیوونم کرده

مامانه از بچه بدتره

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

بله ..ما صاحبخونمون خروس خون شروع میکنه به تق و توق کردن.‌.انگار سرتو کردن تو قوطی و با چکش میزنن بهش...یا از این دستگاه ها که گوشی میزارن تو گوش از لس صداش بلنده..یبار ساعت ۸ ونیم صبح روشن کرده بود..کپ کردیم  

درست میشه دایی  
2740
صدای جیغ و داد بچه همسایه بالایی دیوونم کرده مامانه از بچه بدتره

وای مثل همسایه ما 😑

صدای بچش اصلا نمیاد مامانه جیغ و داد میکنه اخرشم میگه ساکت همسایه ها بیدار میشن الان 

نصف شبا دلم میخواد بشینم گریه کنم 🥴

ما ،بچش انقدر میدوئه کلا خونه به لرزه میاد،ساعت ۲شب مرده میخونه ،گیتار میزنه شب ،بچش مدام زنگ خونه مارو میزنه دیونه شدیم خونمون حیاط داربود چون قدیمی بود فروختیم اومدیم اینجا گرفتار شدیم،مگه چندتا تابلو دارن هرروز دارن یه چیزی میکوبن

2706