2733
2734
عنوان

صحبت با روانشناس راجع به سیگار

339 بازدید | 31 پست

امروز با یه روانشناس مشورت کردم که سیگار کشیدنم رو از دخترم پنهان کنم یا نه. چون خیلی تیز و کنجکاو شده و هی بو میکنه و می‌فهمه دروغ گفتم.

گفت این داره به روابط فرزند و والدی تون ضربه میزنه و توضیح بده بهشون و بکش. 

منم امروز آوردمشون نمایشگاه کتاب بعدم پارک و رستوران. تو راه برگشتم رفتیم یه کافه. تو کافه سیگار کشیدم. اول تعجب کردن ولی چیزی نگفتن. بعدش توی راه برگشت هم تو ماشین سیگار کشیدم و باهاشون حرف زدم. نمیدونم کارم درسته یا نه اما نمیخوام بیشتر از این مادر بدی باشم.

میشه اگر تجربه مشابهی دارید راهنمایی م کنید ؟

سر چي گفته داره اسيب ميزنه؟

چون اين حرف ي فكتي داره حتما

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پس فردا اونم سیگاری شد رک برمیگرده میگه اگ بد بود تو چرا میکشی پس منم میکشم .سعی کن بخاطر بچتم شده ترک کن الان چیزی نمیدونه ولی بالغ شد دیگه اونموقع وضیت فرق میکنه

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃

از نوجونیم مادرم رو سیگار بدست یادمه. خودت رو اذیت نکن. 

ملاک های مهم تری هم برای مادر خوب بودن وجود داره.

به فکر سلامتیت باش ولی.

من می‌بینم که سیگار چه طور پوستم رو پیر کرده

در خود بجوی هر آنچه هستی که تویی 

چرا سیگار میکشی؟

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
چون می‌فهمیدن دارم می‌کشم نسبت بهم بی اعتماد شده بود

خب پس اينو بگين ك براي چي اين حرفو زده

وقتي نمگييد براي من خوانندع شبهه ايجاد ميشه

.

بله درست گفتن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

وای مغزم هنگ کرد چرا باید سیگار بکشید 😳😳😳

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
بعد از ازدواج سیگاری شدم 

من اصلا نمیتونم اینو قبول کنم 

از مردایی که سیگار میکشن متنفرم چه برسه زن 

سعی کنید ترک کنید