2733
2734
عنوان

صدای مزاحم از طبقه پایین

| مشاهده متن کامل بحث + 2608 بازدید | 31 پست
ما صدای تلویزیون حرف زدن وکوبیدن همه چی..... هم از بالا هم از پایین میاد  نوه های پایینیمون وق ...

منم صدا میشنوم ولی بالایی میگه ما نیستیم پایینتونه لابد ب سقف میکوبه😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای مثل همسایه ما 😑 صدای بچش اصلا نمیاد مامانه جیغ و داد میکنه اخرشم میگه ساکت همسایه ها بیدار میش ...

خدا لعنت کنه همسایه بد و مردم آزار و😭 ولی بدتر از اونا این ساختمون سازان ک ی جوری خونه رو ساختن ک صدای عطسه و سرفه و همه چی میاد

2731

ما ک صب و ظهرو شب آرامش نداریم از دست همسایه بالایی، کلا هم اعتقادی به تلفن ندارن از پنجره باهم حرف میزنن زنه ک بیس چهار ساعتی تو کوچس بچه هاشم از پنجره داد میزنن باهاش حرف میزنن دیووووونمون کردن

لطفا برا نی نی دار شدنم صلوات بفرستین مهربونا🥰😘
خوب وقتی صدا میاد سرت رو بزار رو زمین ببین صدا از پایین میاد  مگه دیونه است که به سقف بکوبه&nb ...

صدا میپیچه اگ دویدن باشه ک مشخصه از بالاس... ولی این صدای دویدن نیست صدای کوبیدنه

ما ک صب و ظهرو شب آرامش نداریم از دست همسایه بالایی، کلا هم اعتقادی به تلفن ندارن از پنجره باهم حرف ...

اینا دیگه چقدر بی فرهنگن😑 تازه چیزی هم میگی میگن آپارتمان نشینی همینه باید تحمل کرد☹️

شبا میخوابم سرمو میزارم رو بالشت صدای حرف زدن دو طبقه پایین ترم میشنوم  چه برسه زیر ،،اخه اینا ...

مشکل اینه تا وقتی نری تو خونه متوجه نمیشی اینقدر دیوارا و سقف کاغذیه... فقط ظاهر و شیک میکنن

ما ،بچش انقدر میدوئه کلا خونه به لرزه میاد،ساعت ۲شب مرده میخونه ،گیتار میزنه شب ،بچش مدام زنگ خونه م ...

وااای 

ما هم مشکلمون همین کوبیدنه صدای گرومپ گرومپه هنسفری هدفون هرچی میذارم بازم صدا رو میشنوم

اینا دیگه چقدر بی فرهنگن😑 تازه چیزی هم میگی میگن آپارتمان نشینی همینه باید تحمل کرد☹️

بخدا یه چیزی میگم یچی میشنوی،مثلا زنه از پنجره طبقه پنجم داد میزنه سعییییییید(شوهرشه) نون بگیر بیار ،سودااااا نگفتم لباساتو کثیف نکن،یا پسرش داد میزنه ماماااان بیام پایین؟؟ دو دقیقه بعد: مامااااان کلیدارو برداشتیییی؟ حالا بضی وقتاام پسرش از اونجا صدای سگ و گربه درمیاره😑 یمدتم به تفنگ گرفته بود از اینا ک میزنی صدای ترقه میده، انگار تو خط مقدم جبهه بودیم😑

بخدا یه چیزی میگم یچی میشنوی،مثلا زنه از پنجره طبقه پنجم داد میزنه سعییییییید(شوهرشه) نون بگیر بیار ...

تا ب حال بهشون نگفتین ک این کار رو انجام ندن؟ یا مدیر ساختمون شما هم مثل مال ما بی بخار و مترسکه ک کاری انجام نداده؟ 

تا ب حال بهشون نگفتین ک این کار رو انجام ندن؟ یا مدیر ساختمون شما هم مثل مال ما بی بخار و مترسکه ک ک ...

مدیر ساختمونمون فقط بلده ماه به ماه بیاد شارژ بگیره،😒 چرا چن بار همسرم با آقااا سعیدشون تذکر داده ولی فایده نداره😢

مدیر ساختمونمون فقط بلده ماه به ماه بیاد شارژ بگیره،😒 چرا چن بار همسرم با آقااا سعیدشون تذکر داده و ...

تنها چاره رفتنه.. من هم خیلی دوست دارم خونمون و عوض کنم یا ویلایی یا طبقه آخر اما با این اوضاع مسکن ریسکه