2737
2739
عنوان

همین طوری ....

912 بازدید | 20 پست
سلام
همین طوری اول صبحی دلم خیلی گرفته بود می خواستم چند کلمه با نی نی که ندارم بحرفم همین الان هم که دارم بهش فکر می کنم گریه ام میگیره اگه شما هم دوست داشتید می تونید یه جمله قشنگ برای نی نی تون بنویسید به نظرم اینجوری حداقل یه ذره درددل کردیم و آروم شدیم.
اول من میگم چون هر روز صبح توی راه اداره باهاش حرف می زنم :
مامان جون اگه بیای توی زندگیم همه زندگیم رو می ریزم به پات
خیلی منتظرم که با اون دستای کوچولوت من نشون بدی و بگی این مامانمه
من بار نفرت را به الوهیت باطنم می سپارم ، تا رها شوم و دوست داشتنی و شاد باشم بار خود را به الوهیت باطنم می سپارم و خود با خیال آسوده زندگی می کنم . متاسفم منو ببخش مچکرم دوست دارم
ماهان جونم

خیلی دوستت دارم
و
در مقابلت خیلی عذاب می کشم آخه بخدا مجبورم و صبح خیلی زود از توی جای گرم و نرمت بلندت می کنم و می برمت پهلو مادربرزگ ببخش منو که نمی تونم برات مامان خوبی باشم...................
برای شفای امیر پارسا 4ساله ................ صلوات
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نرمی و لطافت دستای قشنگت رو احساس میکنم با اون انگشتای کوچولو
دلم میخواد دستت رو بچسبونی به صورتم
من بار نفرت را به الوهیت باطنم می سپارم ، تا رها شوم و دوست داشتنی و شاد باشم بار خود را به الوهیت باطنم می سپارم و خود با خیال آسوده زندگی می کنم . متاسفم منو ببخش مچکرم دوست دارم
دلم میخواد تو با اون دستای قشنگت چشمهام رو بگیری و بغیر از تو دیگه هیچ چیزی رو توی این دنیا نبینم میخوام فقط تو رو ببینم تو که همه ی دنیای مامانی
بیا و مامان از تنهایی دربیار
بیا و ببین مامان چقدر منتظرته
بعد از خدا تو برای من عزیزترینی
بیا
2738
2 ساعت دیگه معلوم میشه تو دلمی یانه...............کاش باشی...........دیگه طاقت دوریت رو ندارم
قرارمان فصل انگور....شراب که شد بیا.... تو جام بیاور و من جان.....جام را پر از جان کن...هراسی نیست تو خوش باش همین مرا کافیست
وقتی به چشمهای قشنگت زل می زنم آرامش میگیرم چقدر عمیق به مامان نگاه میکنی
عزیزم آروم باش مامان مرافبته عزیزم جات خوبه جای هیچ نگرانی هم نیست تو سالم بدنیا میای و بهترین بچه دنیا میشی
مامان عاشقته
عزیزم تو رو خدا تکون بخور وقتی که تکون نمی خوری مامان دق می کنه
2706