2752
2734
عنوان

همین طوری ....

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 20 پست
مامانی کاش زودتر میومدی تو دلم اگه بدونی چقده دکترا اذیتم کردن اگه بدونی چقدر نا امیدم کردن اگه بدونی حتی بی بی چکا هم نو به بازی گرفتن مامانی دیگه صبر کردن برا اومدنت سخت شده این ماه 8 تا بی بی چک گذاشتم و همه + شدن اما آزم منفی بود سونو ام رفتم به امید اینکه توی دلم باشی اما نبودی پس کجایی چقدر صدات کنم بیا مامان خسته است
خدای من خدایست که اگر سرش فریاد بکشم : به جای دست رد به سینه ام ، نوازشم می کند و می گوید : من که میدانم جز من کسی را نداری ...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من واقعا معذرت میخوام ازت عزیز دل مامان همش فکر میکنم مامان خوبی برات نبودم من ببخشششششششششششش
من بار نفرت را به الوهیت باطنم می سپارم ، تا رها شوم و دوست داشتنی و شاد باشم بار خود را به الوهیت باطنم می سپارم و خود با خیال آسوده زندگی می کنم . متاسفم منو ببخش مچکرم دوست دارم
2731
همش فکر میکنم نباید میومدم سرکار و تورو تنها نمیذاشتم من ببخشششششششششششششششششششششش که تنهات میذارم منی که برای داشتنت خیلی به درگاه خدا رازونیاز کردم گاهی اوقات عصبانی میشم و سرت داد میزنم من ببخش پسر قشنگم
من بار نفرت را به الوهیت باطنم می سپارم ، تا رها شوم و دوست داشتنی و شاد باشم بار خود را به الوهیت باطنم می سپارم و خود با خیال آسوده زندگی می کنم . متاسفم منو ببخش مچکرم دوست دارم
تو همه زندگی منی هستی به خاطر تو همه چی رو تحمل میکنم من به هیچ وجه طاقت ندارم که تورو از من بگیرن