2733
2739
عنوان

من خیلی ترسیدم

2661 بازدید | 23 پست
سلام من الان این فیلم زایمان رو دودم خیلی ام تر سیدم تمام بدنم داره میلرزه هفته 17 هم هستم واسه اینکه تصمیم به بارداری گرفتم خیلی ناراحتم همش به خودم بو و بی راه میگم تو رو خدا آرومم کنین وحشت ورم داشته
عزیزم مگه نمیدونستی قبلا که زایمان طبیعی چه جوریه -اصلا بهش فکر نکن این همه طبیعی زایمان کردن و مشکلی ندارن -اگر باز هم میترسی سزارین کن -ولی خلاصه که چی نمی خواستی بچه بیاری این راهی هست که همه ما یا رفتیم یا باید بریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلا نمیترسم.....فقط محو قدرت خدا میشم........................عاشق دیدن فیلم زایمان هستم!چه طبیعی چه سزارین
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
2731
چرا عزیزم انقدر لحظه قشتگیههههه من بعضی وقتها می زارم نگاه میکمنم وقتی بچه دنیا می یاد یک حس خیلی قشنگی پیدا میکنم گریم میگیره بهترین لحظستتت که هر کسی میتونه تجربه کنخ از چیش ترسیدی آخه هیچ اتفاق خاصی نمیفته فقط نی نیت دنیا می یاد به جایی اینکه دلشوره داشته باشی و ترس به لحظه های قشنگش فکر کن بوسسسسسسسسسسسسسسس

2738
وقتی تو موقعیتش قرار بگیری اصلا دیگه هیچی برات مهم نیست جز سلامتی فرزندت
و ضمنا اصلا هم ترس نداره من تا آخر طبیعی رفتم ولی بازم سزارین شدم و هیچی هم از ترس نفهمیدم و اینم بگم که از من ترسوتر تو دنیا نیست ههههههه
سلام مرمر جان عزیزم اصلا نترس این نشون دهنده قدرت ما زنهاست با این وضعت لطفا به چیزای مثبت فکر کن
به نام خداوند مهربان که عشق و علاقه او در بدن من جاریست خداوند کائنات که بهترین ها را برای من می خواهد. من سرشاز از عشق و محبتم. هر آنچه که مرا ناراحت و خشمگین کرده چه در گذشته و چه در حال آزادانه رها می کنم و می بخشم . من فرزند تابناک خدایم. من 58 کیلو هستم هستم هستم!!! من سالم و خوشبخت هستم هستم هستم !!! LilySlim Weight charts