2737
2739

.از نگرانی حالت تهوع گرفتم یه لقمه غدا از گلوم پایین نمیره 

انقر ریه کردم چشام قرمز قرنز شده

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه خیلی خیلی شدید باشه دیگه. 

۷۵ صدم و یک ضعیفه؟

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
2731
اگه باعینک دید مطلوب رو دارین ، مشکلی نداره  معاینه جسمانی فرهنگیان بیشتر فرمالیته اس  م ...

باعینک ۹ دهم میبینم 

نه بابا. بااین بدون عینک که میشه قشنگ دید. بایدازاون عینکای ته استکانی خیلی خیلی کلفت بزنی تا رد بشی

آره من تو زندگی روز مره عینک نمیزنم ....صبح تو یه تاپیک دیدم یه فرد عینکی رد شده از وقتی اونو دیدم استرس گرفتم