2733
2734

دوستم یه خاستگار براش اومده پسره خیلی خوبه و کاملا همونیه که دوستم میخواد 

ولی خانواده پسره انگار خیلییی حساسن دوست من کلا ادم راحتیه و شوخه 

میگف مامان پسره رفت به مشاور گف دختره روابط اجتناعیش پایینه بلد نیست چجور حرف بزنه چیو کجا بگ

از مامانش میپرسید من کجا بشینم (ماجرا داش دوستم داش شوخی میکرد با مامانش اینام جدی گرفتن)

میگفتن اصلا حرف نمیزد باهامون(دوستم کلا خیلی پرحرفه ولی میگف موضوع حرفشون اصلا من نبودم همش درمورو اب و هوا شهرشونو این چرت و پرتا بود منم حرفی نداشتم)

خلاصه خیلی به رفتارای ریز به ریز دوستم گیر دادن انگار زیر ذره بین بردن که اصلاحش کنن

پسره هم کلیی با دوستم صحبت کرد قانعش کنه مشاور هم کلی صحبت کرد تا ناراحتی حل بشه چون دوستم خیلی بدش اومد

ولی من به دوستم گفتم ول کنه اصلا گزینه خوبی نیس 

بنظرم دوستت خودش بهتر میدونه

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم هر چی باشه توی جلسه خاستگاری باید سنگین رفتار میکرد و شوخی نمیکرد معلومه که ایراد میگیرن بالاخره میخان عروس پسند بکنن فکر میکنن این مبادی اداب نیست و هوله میتونه بیشتر پرس و جو کنه و اخلاق خانواده خاستگارش رو بهتر بشناسه زود جواب مثبت نده

كسى باش كه وقتى مردم تو را ميبينند بگويند هنوز دنيا امن و امانه