2733
2734
عنوان

من خیلی ترسیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2661 بازدید | 23 پست
عزیزم نبینننننن! تو که هنوز به اواسط بارداریم نرسیدی من تو هفته ٣٣ بودم دیدم از خودم میترسیدم الان دیگه وحشت دارم .... باور کن
نمیخوامم سزارین شم
اصلا از خودم بدم اومده فکر نمیکردم انقدر ضعیف باشم :( این روزا کارم شده دعا بلکه خدا بهم صبر و توانو ارامش بده هیچ دوست ندارم با این ترس زایمان کنم متاسفانه تو شهر ما اپیدورالم نمیکنن فقط گاز انتونکس هست ، منم اگه مشکلی نباشه نمیخوام سزارین کنم اما یک دنیا میترسم جدی میگممممممم........... خدایا کمکم کن
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نترسین اصلا

مگه ماها نزاییدیم؟ شجاع باشید

فعلا به نی نی برسید تا هفته 37......
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
وایییییییییییییییییییی من این فیلمو دیدم شوک شدم هردوش خیلی خیلی ترس داره اما:
خوب شد که قبل از دیدن این فیلم زایمان کرده بودم من خیلی خیلی ترسو هستم اگه اینو میدیدم اصلا نمیرفتم زایمان کنم
من سزارین بودم بیهوش هیچی نفهمیدم وقتی بیدار شدم نینیمو دیدم راحتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت نه اصلا دردی داشتم نه ناراحتی خیلی خیلی راحت بود لااقل خوشحالم با اینکه هردوش ترسناک بود من بیهوش بودم و هیچی نفهمیدم

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز که بهش فکر کردم یه ذره حالم بهتر شد:
به این که خانمه بعد از اینکه بچش دنیا اومد دیگه درد نداشت!!!!!!!!!!!!
خودم و با این دلداری میدم
مامان کوچولو یکی از دوستای من با این گازه زایمان کرده خیلیم راضی بوده میگه تا گازرو جلو دهنش میذاشته دیگه هیچی حس نمیکرده
2738