2733
2739
عنوان

سوالی در مورد آنتالیا دارین بپرسید من تازه اومدم .

| مشاهده متن کامل بحث + 6799 بازدید | 81 پست
البته بستگی به هتل هم داره کسانی بودن که هتل ارزون تر گرفتن بودن و یا کمی دور تر قیمتها هم متفاوت بود حتی جایی که ما بودیم هم بین همسفرامون متفاوت تور رو گرفته بودن
من نمیدانم چرا حضرت دوست لطف ویژه ای دارد به من ...شکرت ای حضرت دوست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها فقط خواستین برین لباس زیاد با خودتون نبرید شاید برای بچه همون 5-6 دس کافی باشه برای خودتونم دوتا پیرهن و دوتا دامن کافی زیاد وقت نمیکنید لباس بپوشید بچه ها همزیاد کثیف نمیکنن من خیلی لباس برده بودن اگر یبار دیگه برم اصلا اینکار رو نمیکنم
2742
فروغ جان منظورت از بعضی جاها رو اصلا متوجه نمیشم چون تو هتل که 5 تا استخر بود و ساحل دیگه کجا آدم بخواد بره برای شنا تو این استخرها هم خارجی ها همه بکینی داشتن و من مایو و یه دختر دیگه بود با تاپ و شلوارک بود
2738
آها پس من بد خوندم ببین مایو اسلامی هم بپوشن هیچ مشکلی نیست مایو اسلامی واسه این میپوشن که چسبونه و توی سرسره ها مشکلی پیش نیاد وگرنه با همون تاپ و شلوارک چسبونی که دختره هم پوشیده بود توی سرسره میرفت و کاریش نداشتن
شاینا جان من اونجا روسریم رو در اوردم ولی حس گناه کردن نداشتم نمیدونم شاید ایمانم ضعیفه شایدم حس میکردم بخاطر تار موی من مردی لرزه بر اندامش نمیوفته و گناه کار نمیشه کلا من هیچ حس بدی نداشتم ولی تو ایران خومون خیلی جا ها بوده با حجاب هم حس بدی داشتم
مرکز خرید مورد علاقه ایرانی ها همون تراسیتی من نمیدونم چه اصراری بود مردم خرید کنن میگروس بود نزدیک اکواریوم مارک آنتالیا که خودشون میگفتن مَرک آنتالیا بازارسنتی کاله ایچی بود بازار زیاد بود
2706