2737
2734
عنوان

سوالی در مورد آنتالیا دارین بپرسید من تازه اومدم .

| مشاهده متن کامل بحث + 6800 بازدید | 81 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ما هم تعدامون کم بود کلا اون روز چهار پنج خانواده وارد هتل شدیم ولی بعد توی استخر یه خانواده اصفهانی دیگه هم دیدیم
من نمیدانم چرا حضرت دوست لطف ویژه ای دارد به من ...شکرت ای حضرت دوست
پاریس جان بازم خوبه من که هیچی برای خودم برای مامانم دوتا کرم و برای بچه هایکی یک تیشرت کلا نیت خرید هم نداشتم ولی خوب نگاه کردم
2738
عزیزم هتل موردی نداشت که بخوام ایراد ازش بگیرم البته بگم که من توقعم هم بالاست ولی تمیزیش برام مهم بود که خدا را شکر راضی بودم از این موضوع ازدحام جمعیت برای هیچ برنامه یا استفاده از امکانات ندیدم فقط یبار صف بستنی بود البته اگر بشه اسمش رو صف گذاشت 4-5 نفر جلوی بچه ام بودم در بقیه موارد اصلا تو شرایطی قرار نمیگیرفتی که بخوای حرص بخوری
سلام مامان ساغر مرسی از راهنماییت شما تاحالا استامبول رفتین؟ به نظر شما کدوم بهتره و به آدم بیشتر خوش می گذره؟
خدایا من همه اتفاقات خوب زندگیم رو مدیون تو هستم و اتفاقات بد رو ناشی از جهالت خودم می دونم..... خدایا همسرم رو فقط به خودت میسپارم و ازت می خوام ارامش من رو زیاد کنی.
من استامبول نرفتم بابام و شوشو رفتن فقط میدونم اگر قصد خرید داری اونجا بری خیلی بهتره چون آنتالیا بیشتر تفریح هست و اون مغازه های هم هست به دلیل اینکه بازار توریست مطلبه قیمتاشون گرون تره اگر بچه کوچیک نداری برو استامبول
مبارک باشه پاریس جان ما اینجا توی منطقه مرزی هستیم جسنها رو راحت تر و ارزون تر میتونیم بخریم خدایش بچه ها اصلا طاقت گشتن نداشتن یا غر میزدن یا مجبور بودیم براشون پت کرایه کنیم تا ساکت بشن و مشغول باشن شما پیاده روی میرفتین شبا ما بیشتر میومدیم بیرون انیمیش بچه ها تموم میشد میزدیم بیرون
هتل ما هم خوب بود منتها ما فمیلی روم گرفته بودییم برای4 نفر اتاقی که دادن 3 تخته بود بعدش برامون تخت اضافه گذاشتن که خوب ما اینطوری نخواستیم رسپشن 100 دلار ازمون گرفت اتاقمونو عوض کرد اینجاش بنظرم ایراد داشت حالا یا مقصر اونا بودن یا اژانسیه
سلام دوستان خوبین.. خوشحالم به همتون خوش گذشته.. هتل کنورد سرویس نگهدار کودک هم داشت؟ و اینکه بنظرتون جو هتل های اونجا جوری هست که من مجردی برم.. اخه همسرم میگه حوصله ندارم بیام مسافرت .. خودم بچه رو نگه میدارم تنهایی برو استراحت کن
یه مثل افریقایی میگه: درخت دروغ شکوفه میده ولی هیچوقت میوه نمیده
2706