2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیق بگو منظورت چیه یعنی میخوای اونجا رو سری سرت باشه ؟؟؟ هیچ مشکلی نداره نه انگشت نما میشی و کسی نگات میکنه نه خودت ناراحت میشی از اینکه با بقیه متفاوتی توی شهر خوب مسلمان با حجاب بود و توی هتل هم مسلمان بی حجاب و با حجاب هم بود هیچ نگران روسریت نباش فقط ممکنه گرما اذیتت کنه
من نمیدانم چرا حضرت دوست لطف ویژه ای دارد به من ...شکرت ای حضرت دوست
2740
اصلا نگران نباش کسی نگات نمیکنه بگه چرا روسری داری چون تو خود شهر آنتالیا با روسری زیاد میگردن تو هتل هم که اینقدر با فرهنگ بودن من ندیدم کسی بخواد نگاه یک خانم با حجاب که از انگلیس بود بکنه
شاینا اگر بری میفهمی که چقدر جو آروم هست و کسی کاری به کسی نداره البته بستگی به هتل هم داره دوستم هتل کروانسرای لارا بود خیلی ناراضی بود میگفت ایرانی بازار بود و پسر مجردا خیلی هیز بازی در میاوردن میگفت انگار همش چش میدوندن ببین اونی که زیر روسری و مانتو بوده چطوری بوده چند نفر تو پروازمون هتل لارا بودن از جوش خیلی ناراضی بودن
تنهـــــــــــا نه بابا دوتا بچه همراهمون بود خانوادگی رفتیم جنسا بنظرم گرونه چون واقعا ارزش پولمون کمه من برا پسرم یه تک پوش خریدم شدم 50 تومن شاید اونو ایران گیرم بیاد روی 30 تومان ما اصلا نیت خرید هم نداشتیم ولی شبها میرفتیم پیاده روی بازارچه ها رو چند بار رفتم
2706