2737
2739
عنوان

از پوشک گرفتن بچه

642 بازدید | 100 پست

سلام خانما

من دخترم ۲ سالو ۱ ماهشه امروز شروع کردم از پوشک بگیرمش 

دیش کردنو پی پی کردنو میفهمه حتی سریع صدام میکنه ولی مشکل اینجاست ک تو دستشویی خودشو سفت نگه میداره هرچی بهش میگم دیششو ول نمیکنه حتی اب میزنم ب پاش کلی شوخی و بازیو...

خلاصه سفت نگه میداره بعد بیرون ک میایم دیش میکنه تو شلوارش

خودش خیلی ناراحت میشه میترسه و گریه میکنه منم سعی میکنم ارومش کنم بهش میگم طوری نیس اشکال نداره دفه بعد تو دستشویی جیش کنو...

میخواستم ببینم طبیعیه؟ اخه اصلا راضی نمیشه تو دستشویی دیش کنه.حتی حمومم میبرمش سفت خودشو نگه میداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دختر من ۲ سال و دو ماهشه اما شروع نکردم

چون براش زوده

البته به سن نیست به حود بچه ربط داره

دختر من هنوز تو خواب خیلی پوشکش خیسه و هنوز جمله‌ نمیگه  و خیلی خوب صحبت نمیکنه و دکترا میگن زوده

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
2740

من واسه دخترم کپسول های بازی گرفتم میندازی تو اب باز میشه عروسک ابری میشه

یدونه جلوش بازکن بده خودش بندازه تو اب ولرم یه قاشقم بده دستش بگو تکونش بده حل بشه باز بشه

سری بعد خواستی ببری دستشویی بهش بگو بریم جیش کن بهت کپسول بدم

اتفاقا منم از جمعه شروع کردم البته دختر من تیر ماه میشه ۳سالش یکم دیر شروع کردم ولی زود یاد گرفت الان هر موقع جیش یا پی پی داشته باشه خودش میاد بهم میگه ببین اصلااا دعواش نکن فقط با آرامش و محبت بهش یواش یواش بگو تو دسشویی جیش کنه یکم صبر کن درست میشه. 

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

فقط جایزه دختر من همینطور بود هیجده ماهش بود بهش گفتم اکه تو دستشویی جیش کنی برات سه چرخه میخرم بلافاصله خودشو ول کرد و ترسش ریخت از اون موقع هم راحت رفت دستشویی کافیه یه بار اینکارو بکنه

دختر من 2 سالو 8 ماهس هنوز نگرفتمش.

2 روز پیش گفتم بزار بهش آموزش بدم و دیگه بزرگ شده و عاقل شده و الانم ک قرنطینه ایم و تو خونه ایم فرصت خوبیه بگیرمش.

اصلنننننن همکاری نکرد.دقیقا همین رفتار دختر شما رو انجام داد.منم مجدد پوشکش کردم😓

2706