2752
2734
عنوان

تصور خانواده از من

272 بازدید | 25 پست

سلام. دوستان یک مدتیه اخلاق خانوادم به کل تغییر کرده. من تمام روز تو اتاق درس میخونم. بعد ، چند روزه که مامانم همش با شک و.. نگاهم می‌کنه.من تمام راز و....مامانمو میدونم حتی اونم می‌دونه.یعنی تا این حد با هم خوب بودیم.اما دیگه حدود یک ماهیه هرچی میشه دور از چشمم به بابام میگه و چندتا می‌زاره روش.دیگه واقعا خسته شدم. اصلا نه حوصله درس دارم نه ...

منی که کلا اهل رابطه و... نیستم حالا دیشب بابام میگه چرا شبا درس میخونی ؟ مگه میخوای چکار کنی که شب بیدار میمونی؟ موبایلتو بده من برو بخون(در حالی که فیلمای زیست و... باید با موبایل ببینم.)

بعد فهمیدم مامانم بهش گفته موبایلمو بگیره. آخر هم مامانم گفت بابات نمی‌خواد تو درس بخونی و... در صورتی که خودش داره یادش میده.

همش گریم میگیره ،دلم گرفته ،نمیدونم چکار کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بازم دوستانه با مامانت حرف بزن.‌بغلش کن، خودتو لوس کن، براش یه هدیه ی کوچیک بگیر.‌دوباره رابطتون و‌درست کن تا هواتو داشته باشه.‌وگرنه به لج و لجبازی بیفته هردوتون اذیت میشین

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
یبار بشین منطقی با مادرت حرف بزن عزیزم یا اگه نمیتونی مستقیم  حرف بزنی برید مشاوره باهم

خیلی صحبت کردم باهاش ، حتی خودشم میگه من اصلا به رابطه تو و پدرت کار ندارم و دوست دارم درس بخونی.اما بعدش اندازه یه نیم صفحه عوض میشه.

بازم دوستانه با مامانت حرف بزن.‌بغلش کن، خودتو لوس کن، براش یه هدیه ی کوچیک بگیر.‌دوباره رابطتون و‌د ...

اصلا رابطمون جوری بود که کسی نمی‌گفت اینا مادر دخترن.میگفتن ما دوستیم یا خواهر که انقدر باهم راحت بودیم.خودش عوض شده و تا چیزی میگم میگه همش من دارم سختی میکشم و....در حالی که اینطور نیست واقعا😩

خیلی صحبت کردم باهاش ، حتی خودشم میگه من اصلا به رابطه تو و پدرت کار ندارم و دوست دارم درس بخونی.اما ...

ای بابا پس راضیش کن بیاد مشاوره

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
حق بده شک کنن ،منم دخترم زیاد بره تو گوشی بهش شک میکنم

عزیزم من کلا شبا یه فیلم دو ساعته میبینم و روزام باهاش تست میزنم.۳۰ دقیقه.

اصلا خودش برام گوشی گرفت بدون خواست خودم. الان کلا معلوم نیست چرا لج میکنن.

اصلا رابطمون جوری بود که کسی نمی‌گفت اینا مادر دخترن.میگفتن ما دوستیم یا خواهر که انقدر باهم راحت بو ...

میگم‌که... با یه هدیه ای چیزی، سعی کن رابطتون و درست کنی دوباره. قربون صدقش برو، باهاش مهربونی کن. انشالا درست میشه

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
اصلا رابطمون جوری بود که کسی نمی‌گفت اینا مادر دخترن.میگفتن ما دوستیم یا خواهر که انقدر باهم راحت بو ...

چقدر رفتاراش شبیه مامان منه...یه زمانی نزدیک ترین ادم بود برام الان شده غریبه به خاطر رفتاراش

2706