2733
2734
عنوان

از پوشک گرفتن بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 100 پست
فقط جایزه دختر من همینطور بود هیجده ماهش بود بهش گفتم اکه تو دستشویی جیش کنی برات سه چرخه میخرم بلاف ...

18 ماه?

افرین مطمینی اینو فهمید???

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم😅😅خدا قوت من بخاطر همین سختیهاش طاقت نیاوردم و دوباره پوشکش کردم😥

طاقت بیار.ب سختیش می ارزه

الان روز سومه و هم تو دستشویی جیش میکنه هم میگه.

فقط ی خورده کنترلش باید بیشتر شه

2731
18 ماه? افرین مطمینی اینو فهمید???

آره عزیزم من هر دو دخترمو هیجده ماهگی گرفتم دقیقا یک هفته بعد از واکسنشون ،بچها بین سن دو و نیم تا سه سالگی خیلی لجباز میشن آموزش اینجور چیزا سختتر میش برای مادر

آره هر دوتا دخترمو هیحده ماهگی گرفتم خیلی آسون و بی دردسر فقط باید وقت بذاری و تنبلی نکنی

احسنتتتت به تلاش وبفکربودنت👏👏👏

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
زوده عنوز خوب بچه ها گناه دارن بهشون فشار نیارید پسر من دو سال و هفت ماهشه هنوز نگرفتم چه خبره حالا

پسر منم دوسالو نیمه س دکتر گفت اگه نظر من متخصص رو‌میخوای تا دوسال و ده ماه اقدام نکن

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
ممنون    

من6ماهه تمام فرشاموشستم میترسم کثیف،کنه همه رو میگم بذاربعد2سالگیش بگیرمش.اخه تیردوسالش میشه😄

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏