2737
2739
عنوان

مدرسه هاي ما هم تعطيل شد

623 بازدید | 11 پست

ما كانادا هستيم امروز إعلام كردن مدارس اينجا تا سه هفته تعطيل شده جواب تست كورنا زن جاستين تردو هم مثبت إعلام شد آدم فكر مي كنه منتظر بودند يكي از خودشون بگيره بعد قضيه رو جدي بگيرن!!!

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.

همه جای دنیا همینه تاشخصیتا مهمشون نگیرن پهنون کاری میکنن

بچه مدرسه ای داری شما؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عزیزم شما که کانادا هستی میشه بپرسم که شهر کلگری بهتره یا اتاوا یا یورک تورنتو یا وینزور

یکی از دوستان پذیرش تحصیلی گرفته از این ۴ جا.خودش با کلگری موافق تره (میخواستم نظر شما رو هم بدونم

ممنون

ی دوست خانوادگی داریم آمریکا وقتی اینجا ماسک و دستکش نبود میگف اتو امریکام نیس شما چی ماسک و دستکش ...

نه عزيزم قبل از اينكه كورنا برسه تموم شد😅تو چين گرفته بودند اينجا مردم حمله كردند همه رو خريدن

2740
عزیزم شما که کانادا هستی میشه بپرسم که شهر کلگری بهتره یا اتاوا یا یورک تورنتو یا وینزور یکی از دوس ...

بستگي به رشته و دانشگاه داره كلا تورنتو از همه اون شهر ها بهتره ولي دانشگاه يورك خيلي سطح بالا نيست 

دستكش هست كاسكو كوه كوه دستكش ميفروشه والمارتم سني تايزر داره 

منظورم ماسك بود شما جايي پيدا كردي به من هم خبر بده