2733
2734
خانمها نمی دونم ولی فکر کنم همه دیدیم که الان آزانس خانمها هست 133 مخصوص خانمها هست به نظرتون چه دسته خانمها میرن اونجا کار میکنن؟
اونایی که به نوعی به این کار یا علاقه دارند یا نیاز یا هردو.......منظورتون رو درست متوجه نشدم ! اگه البته منظورتون تبلیغ بود که کار بسیار خوبی کردید چون همه شماره آژانس خانمها رو ندارند و اطلاع رسانی خوبی بود....... اینم یه شغله آبرومنده...اتفاقا به نظر من خیلی هم خوبه.
yesterday you said tomorrow....just do it

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ادمهایی که از بیکاری توی خونه خسته شدن
یا نیاز مالی دارن
یا مادرانی که هم مادرن و هم پدر
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2738
من ایرادی نمی بینم من چند باری با این خانمها رفتم اولا خیلی گرون میگیرن نرخ مصوب رو رعایت نمی کنن دوما یه جوری نگاه میکنن مثلا اگر بری خرید و یا همچین چیزی
نمیدونم! تجربه ای نداشتم! ولی اینو میدونم که هر نگاهی رو که از کسی توقع داشته باشی همونو دریافت میکنی...شاید شما فکر میکردید که کسانی که این شغل رو دارند از قشر محروم هستند و حسرت زندگی مسافرینشون رو میخورند و با این دید سوار ماشین شدید خب به طبع همون نگاه رو هم دیدید
yesterday you said tomorrow....just do it
آخی خب اونا هم دل دارن....... چه اشکال داره؟
من بودم باهاشون یه کم گپ میزدم....
بندگان خدا خیلیشون سرپرست خانوار هستن....... شایدم بعضیشون اینن کارو دوست دارن.........
بنظرم چنین زنهای با شرافت و با غیرتی رو باید تحسین کرد... بهتر از اینه که برن آویزون کسی بشن یا زبونم لال......
عزیزم مامان من هم ازانس کار میکنه خیلی دوست داره شغلشو.هم خونه داره هم ماشین هم درامد بابام خوبه.
مشتریهای پرو پا قرصی هم واسه خودش داره که دیگه دوست شدن
هر راننده ای که گرون حساب میکنه میتونین اعتراض کنین چون کیلومتر میزنن
2706