2733
2739
عنوان

خواب دندان

890 بازدید | 20 پست

سلام دوستان من خیلی خیلی خواب دندون میبینم مثلا خواب میبینم دندونم داره میریزه یا دندونم افتاده  یا داره در میاد در هفته چند بار این خواب رو میبینم میدونم خواب دندون خوب نیست بنظرتون علتش چیه 

خداوندا یاریم کن اگر روزی چیزی را شکستم دل نباشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواب دندان ممکنه به مسایل مالی یا جنسی هم برگرده 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2731
2738
یکی ازعزیزان میمیره

هیچ وقت خواب بد رو بد تعبیر نکن. 

تعبیر خواب دندان زیاده و بستگی داره به اون طرف و شرایط زندگیش. و کدوم دندون باشه. بالایی باشه یا پایینی. سریع نگو عزیزانت میمیرن😐

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
نه فکر نمیکنم  

صدقه بزار 

برای کسی هم تعریف نکن 

ولی کلا به نظرم همیشه تعبیر خوب کن یه بنده خدایی مشهدی بودش میگفت ما اعتقاد داریم خواب دندون یعنی مهمون یا مسافر میاد برای فرد

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

خواب ک میبینین اصلا دنبال تعمیر نباشین..و برا کسی تعریف نکنین..

میگن اولین تعمیری ک بشه همون اتفاق میوفته..

پس صدقه بدین و فکر نکنین بهش

خدایا ببخش آن گناهانم را ک دعایم را حبس کرده

استارتر عزیز. شما دندون درد داری؟ یا به فکر دندونهات هستی؟ یا اینکه تجربه ی بد از دندانپزشکی داری؟

اول اینها رو بهم بگو تا من تعبیر کنم برات

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

آخه این چ کاریه که میکنی وقت يه خواب رو که فکر میکنی تعبیرش خوب نیست میای اینجا اعلام میکنی خدای نکرده کسی که بد برات تعبیر کنه بدم برات پیش مياد خواب بد رو.از قدیم ميگن به آب بگو.یا به روشنایی بگو صدقه بزار بدم به دلت راه نده

2706