2733
2734
عنوان

خواب دندان

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 20 پست
استارتر عزیز. شما دندون درد داری؟ یا به فکر دندونهات هستی؟ یا اینکه تجربه ی بد از دندانپزشکی داری؟ ...

اره تجربه بد خیلی دارم چند تا دندونم خرابه میترسم برم درستشون کنم

خداوندا یاریم کن اگر روزی چیزی را شکستم دل نباشد
میشه بیشتر توضیح بدین

ببینید گاهی که در مسایل جنسی سست شده باشیم یا بی حوصله هم این مدل خواب نمود میکنه گاهی هم وقتی اوضاع مالی زیاد جالب نباشه خواب ها گاهی چند تعبیر دارن بسته به شرایط کسی که خواب دیده

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه این چ کاریه که میکنی وقت يه خواب رو که فکر میکنی تعبیرش خوب نیست میای اینجا اعلام میکنی خدای نکر ...

من میدونم بده  ولی اخه خیلی زیاد میبینم یه شب در میون تقریبا

خداوندا یاریم کن اگر روزی چیزی را شکستم دل نباشد
اره تجربه بد خیلی دارم چند تا دندونم خرابه میترسم برم درستشون کنم

عزیزم. تعابیر خواب دندان زیاده و معبرین زیادی هستن که تعابیرشون متفاوته. اما همه ی معبران قبل از تعبیر کردن شرایط روحی بیننده ی خواب رو در نطر میگیرن بعد تعبیر میکنن. شما چند وقت یبار است خواب رو میبینید. و یجورهایی حالت سریالی داره. برای مثال. من چشمم لنز میزنم و هر چند وقت یبار خواب میبنیم که لنزم شکسته و من میخوام اون رو تو چشمم فرو کنم. چون من قبلا لنزم شکست و اون لحطه برای من خیلی سخت بود و هنوز تو ضمیر ناخوداگاه من اون ترس نهفته این و به صورت خواب خودشو نشون میده. شما هم اتیجوری هستی. چون از دکتر رفتن میترسی. و دندونهات خراب هستن موام این خواب رو میبینی. 

و اما در اومدن دندن . بشارت از اصافه شدن یه عصو جدید تو خانواده داره که انشالله همینجوری میشه 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731
ممنون زحمت کشیدی    

فدات. 😊

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !