2737
2734
سلام ممنون از همه تون که بهم انرژی دادین بله دیگه تشخیص دکترش همون دیابت نوع 1 بود فعلا تو بیمارستان با اینترنت موبایل وصلم ولی خیلی خرابم
این لینکم برا کسی که نمیدونه قضیه چیه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=116915&postID=5279412#5279412
عزیزم

محکم باش ایشاا..حال کوچولوت خوب میشه....................

خدارو قسم میدم به بزرگیش و مهربونیش که هیچ پدرومادری رو با مریضی بچه اش امتحان نکنه..............

خدایا خودت محافظ همه ی بچه ها مخصوصا ابتین باش.
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
ولی دلم پاره شد وقتی داشتن به بچه آنزیو کت می زدن سیاه شده بود از گریه اما دلم گذاشتم پیش دل مادر پدرایی که بچه هاشون بیماری های خیلی بدتر از دیابت دارن که نمیشه کنترلش کرد دکترش می گفت الان دیابت مثل عینک زدن فقط باید حواست باشه و می گفت احتمال درمان با سلول های بنیادی خیلی زیاده و تا 10 سال دیگه حتما درمان میشن امیدوارم
انشالله که زود خوب میشه ...
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
مرسی از همدردیتون الان که عسلم خوابیده اومدن بهش انسولین زدن اما خدا رو شکر از خواب بلند نشد حالا نمیدونم یا درد نداشته یا خیلی خسته است گرییییییهههههههههه ولی من بدبخت با این بچه 3 ساله و هوس های غذایی اش بستنی و ... اینا چی کار کنم سرم پر از فکرای جور وا جور این هوا هم چه قدر امروز گرفته است اه
الهی به حق این ماه عزیز زودی آبتین جون سلامتیش و بدست بیاره.دوست گلم بهت افتخار میکنم که اینقدر دل بزرگی داری وقتی خوندم نوشتی دلت و گذاشتی جای پدر و مادر هایی که بچه هاشون بیماریهای نا علاج دارن.مثل دوست طفلک من که با اینهمه خرج و پی گیری اما هنوز نتیجه نگرفته.....برای پسر گلت از صمیم قلبم دعا میکنم.
تو آمدی و خدا خواست پسرم باشی،
وبهترین غزلِ توی دفترم باشی،
تو آمدی وخدا خواست از همان اول،
تمامِ دلخوشی روزِ آخرم باشی،

تمامِ زندگی من و همنفسم 7 آبان 92 چشممون و روشن کرد، خدایا شکرتتتتت
2706