2737
2734
عنوان

بانک اطلاعات اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 383785 بازدید | 1134 پست

راحیل

سپید جونم من هم با این فروشگاه تو مجتمع کوثر موافقم.کلا با کلیه لوازم پرستیژهم خیلی موافقم.

ریحان جون من مولتی کوییک براون دارم 5 ساله و واقععععععاااااااااا ازش راضی هستم.

مهسان جون میشه لطفا بگی از هپی کالت چه استفاده هایی میکنی؟؟؟

afsane

مامانای خوشگل لطفا یه سریم به این وبگاه بزنین مطمئن باشین پشیمون نمیشین!
http://www.ehsan418.mihanblog.com

سلی

نازگل جون خواهر شوشومن مشکل کیست آندومتریوز داشت پیش دکتر ویدا رضوی چهارباغ بالا رفت و خوب شد و الان نی نی دوم را بارداره....

دکتر خودمم دکتر صدیقه شجاعیان اونم بیمار کیستی داشته و درمان شده اونم شمس آبادی بععد از چها راه قصرمجتمع رازی...

طاهره جون دکتر خدایی عالیه فقط نوبت گرفتن سخت....

من خودم دخترم را میبرم پیش دکتر فروردین....شمس آبادی مجتمع قصر نور طبقه 5

مهدیه(مامان ویانا) (عضو طلایی)

دکتر زنان مریم حکمتیانو موافقمممم
دکتر اطفال جواد فیضم خوبه
اما کلا دکتر سلیقه ایه

سپید
*
سلام گل گلیا،کاش میشد حداقل مطالب مربوط به دکترها را یه جوری جمع میکردیم و یه جا میذاشتیم که هی این سوالای تکراری مطرح نشه،در مورد جراح برای زیبایی پلک من خودم شخصا اگر روزی بخوام جراحی زیبایی انجام بدم حتما میرم تهران چون اینقدر این عملها ظریف هستن که واقعا مهارت خیلی بالای دکتر را لازم دارن و نمیشه ریسک کرد در مورد هزینه هم واقعا دست دکترها توی قیمت بازه خصوصا توی مقوله زیبایی پس باید اول دکترتون را مشخص کنید بعد نرخش معلوم میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سپید

دنیا جون والا چیزی که ما دستگیرمون شد این بود که طرف سپاهان شهر با این پولا خیلی جاها گیر میاد اما همه میگن اونجا بعدا واسه مستاجر یا فروختن سختت میشه مورد دیگه اینه که چون میخواد وام بگیره باید ملکش نوساز باشه شما اگر وام نخواهید استفاده کنید و همه پولتون نقد باشه توی خیابونای بهتر زیاد مورد پیدا میشه فقط سن ساخت بالاست حالا باید ببینی جای ملک برات مهمتره یا نوساز بودنش ،ملک شهر هم با این مبالغ زیاد گیر میاد کاوه،خیابان امام خمینی،مدرس،خانه اصفهان ،عسگریه و پروین هم جزو جاهایی هست که با قیمت کم زیاد خونه گیر میاد حتی توی ساهان شهر هم تک و توک هست حالا هم باید متراژ مد نظرت و هم اینکه برای چه منظوری میخواهی یعنی میخوای خودت ساکن بشی یا بدی اجاره و خلاصه همه چی را در نظر بگیری و اقدام کنی،یهآشنا یه مورد فوق العاده به ما نشون داد که جاش محشره فکر کن بین مهرداد و نظر شرقی و توحیده و نوساز اما صاحبش پول لازمه و خیلی زیر قیمت میده اگر این دوستمون اندازه شما پول میتونست جور کنه اونو میخرید اما خب متاسفانه نداشت،امیدوارم شما بتونی یه مورد خوب پیدا کنی

آزیتا

نازگل جان خاله های من هر دو مشکل حاد میوم و کیست تخمدان داشتند و دختر عمه ام که خودش متحصص زنان است و تهران زندگی میکنه، دکتر فردوس محرابیان را که سرپرست بخش زنان و زایمان یکی از بیمارستانهای دولتی است را معرفی کرد و واقعاً ازش راضی بودند

آزیتا

آناهیتا جان خانواده پدری من به طور موروثی مشکل افتادگی پلک دارند، خود من هم در 20 سالگی جراحی پلاستیک کردم، تجربه خانواده من ثابت کرده که در اصفهان طباطبائی یکی از بهترینهاست و نتیجه اش واقعاً در مورد عمه های من عالی بود، اما به قول سپید جان کار جراحهای تهرانی معمولاً بهتر است
2728

راحیل

سانا جان منطورت از اسباب بازی فروشی خوب مارکدار هست؟؟؟
اگه مارکدار میخوای بازیچه کودک تو مجتمع پارک.معموای هم سرزمین عجایب تو کاخ سعادت آباد بارنی تو اوسان توپولی تو 4باغ بالا.من اینا رو میشناسم ولی بگو آیا چیز خاصی مد نظظرت هست؟؟؟اگه برا سیسمونی میخوای هم شهر بچه ها و کودک سرا تو فلسطین چیزای خوبی دارن.

گیلدا

سلام ببخشید اینو میگم ولی تجربه خود من هست در مورد دکتر زنان :دکتر فردوس محرابیان اصلا دکتر خوبی نیست من بیمارش بودم ولی وقتی باردار شدم و ماه دوم بچه سقط شده بود ایشون نتونست اینو تشخیص بده و تا دوماه عذاب کشیدم وقتی دکترم و عوض کردم فهمیدن بخاطر میوم و آندومتریز سقط شده بود بنابراین این دکتر و به هیچ کس توصیه نمی کنم فقط الکی سرش شلوغه موقع ویزیت هم مریضا رو چند تا چند تا با هم ویزیت می کنه
*مریم*
سلام به همه
خانم هایی که دنبال دکتر زنان خوب می گردند به این کلوپ سربزنند هدف از تاسیس این کلوپ کمک به کسانی هست که دنبال متخصص زنان هستند و تا حالا کم زیادی کرده پس حتما به این کلوپ سر بزنید. و سوالاتتون را مطرح کنید.

http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=10255

سپید

در مورد آرایشگاه من این بار میخوام برم پیش نادره شنیدم خیلی گرون میگیره اما کارش خوبه حالا برم ببینم چجوریه میام میگم بهتون

سپید

نی نی پانی جون اون سایته برای کرم و لوازم آرایش هزینه حمل نمیگیره اما برای عطر میگیره ،مارکای خیلی زیادی را کار میکنه که بعضیاش خیلی تخصصی هست و یه سریاش هم خیلی جدید هست و کلا هم اکثرش در ایران ناشناخته هست منم هربار بستگی داره که چی بخوام و اونوقت با کمک اطلاعات ناقصم!!!تصمیم میگیرم که از کدام مارک خرید کنم شما چیز خاصی مد نظرته عزیز؟

سپید

یه تبلیغ واسم اومده برای روکش مبلمان که گفته خیلی ارزونه و خانم میاد واسه اندازه گیری اینم شمارشه 09396472252

سپید

اینم شماره سونا و کلوپ هتل کوثر 6288816
2740

مهسان

آزیتا جون وپپر عزیز شماره خانمی که تو کاره فیلم و عکس را گذاشتم ولی قبلش باش قیمت را تی کنید، خواستید تا من هم باش تماس بگیرم برای تخفیف .البته آزیتا جون نمی دانم به درد کار شما بخوره یانه؟
خانم مختاری شماره تماس 09313192335و 09132703700

مهسان

راحیل جون من تو هپی کال همه چیز درست می کنم
کوکوسیب زمینی ، کوکو سبزی،کیک،میگو،ماهی، بادمجان،( ته چین هم دوستم می گفت خوب می شه)خلاصه هرچی که قبلا تو ماهیتابه درست می کردم
نگاه (عضو طلایی)

نی نی پانی جان فکر کنم شما در مورد دکتر فقیهی سوال کرده بودید . هفته پیش رفتم پیش خانم دکتر فقیهی خیلی عالی بود (واقعا برای مریضش وقت میگذاره ) سرش هم خیلی شلوغه . برای ویزیت هم اصلا معطل نمیشی من سر ساعتی که بهم گفتند رفتم داخل . خودشون بوتاکس می کنند همسرشون دکتر رادان کار میکرودرم و لیزر انجام می دهند . دکتر رادان هم خیلی مهربونه من میکرودرم کردم خیلی راضیم .

عسلی

بچه ها من برای پوستممیرفتم پیش دکتر صابری برای جوشام خوب بود اما برای بقیه پوستم که رفتم جواب نداد به نظرتون دکترم را عوض کنم؟پیش کی برم؟

3pde

نازی جون مجنمع پارک از پله ها که میری بالا اول راهروی سمت راستت یه مغازه کوچیکه که لباس های بارداری داره
شلواراش خیلی قشنگن دوران بارداری همیشه از اونجا خرید میکردم

نگاه (عضو طلایی)

عسلی جان به نظر من دکتر گیتا فقیهی خوبه . من قبلا دکترم آناهیتا والی بود دکتر فقیهی خیلی از دکتر والی بهتره

http://www.drgitafaghihi.ir/

znb

سلام خانما اگه می خواهید سرویس چینی بخرید یه سری هم به چینی زرین توی توحید بزنید نسبت به قیمتاش جنساش خوب بود من پنج شنبه اونجا بودم یه سری از اجناسشونم off خورده بود...کفش 7 هم حراج داره صندل داشت 6 تومن

مهدیه(مامان ویانا) (عضو طلایی)

منم از سیسلی خرید کردم از بنتون بهتره با سپید موافقمممم
ارکیده (عضو طلایی)

نگاه جون کاش می گفتی چرا از عمو نوروز ناراضی بودی؟
من کیک تولد ازش نگرفتم ولی کیک های معمولیش را گرفتم و خیلی دوست داشتم

ارکیده (عضو طلایی)
من هم دکتر والی رفتم و هم دکتر فقیهی
به نظرم دکتر فقیهی کارش خیلی بهتره
از دکتر فاطمی نتونستم نوبت بگیرم ولی میگن چند تا چند تا مریض می بینه

نی نی پانی

نگاه جون ممنون عزیزم
من هم از خانم دکتر فقیهی خیلی راضیم ولی من قبلا پیشش میرفتم که کار میکرودرمشو یک خانم دکتر دیگه انجام میداد ولی من زیاد ازش راضی نبودم سه دفعه رفتم ولی فقط از آخری راضی بودم

سپید جون من میخواستم از محصولات مراقبتی پوست اون سایت استرابری خرید کنم مخصوصا که off هم خورده بود ولی من مارک ها رو نمی شناسم فکر کردم برم پیش دکتر یا همون سبز زیبایی که معرفی کردی تا پوستمو ببینن و نظر بدن بهتر باشه
از لطفت ممنونم عزیزم

nazi

من هم دکتر گیتا فقیهی رفتم ازش راضیم.به نظر من توی مو دقتش بیشتر تا پوست

نگاه (عضو طلایی)

ارکیده جون کیک تولدش اصلا خوب نیست . من یه کیک کاکائویی خریدم اصلا طعمش خوب نبود . انگار یه کیک کاکائویی آماده از سوپر خریدی و یه لایه خامه کشیده باشی روش خیلی بد بود . اما چیپس فرانسویش خوشمزه بود .

2706