2410
2553
عنوان

بانک اطلاعات اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 383706 بازدید | 1134 پست
نگاه (عضو طلایی)

مینا جان قبلا آقای اشکبوس ( ننه فردوس ) پاساژ سپاهان ساری و لباس هندی هم داشت الان را نمی دونم . ولی تو مشهد الماس شرق طبقه سوم یه فروشگاه بزرگ بنام تاج محل هست که ساری های خیلی قشنگی داره تو زیست خاوران هم دو تا فروشگاه طبقه هم کف هست که زلم زینبوهای (گردن بند و طوق و خلخال و....) هندی داره که تو اصفهان تا به حال ندیدم خیلی شیکند .
Lilypie Pregnancy tickers http://ninicenter.com/
سلی

حسنا جون من باغ تالار نیلوفر و باغ سبز را تو جاده نجف آباد دوست داشتم شیک و عالی بودن....

مینا جون ساری ندوخته تو خیبان ابن سینا یه مغازه هست داره و البته یبار تو همون خیبان دوخته اش را هم دیدم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلی

ماری جون مهد خورشید خیابان خورشید را تعریفش را زیاد شنیدم....تو نظر

یه مهد و پیش دبستانی هم خیابان آبشار نرسیده به پل غدیر هستش زیر گنبد کبود....خواهر شوهرم پسرش را گذاشته بود و فوق العاده راضی بود...

فکر نمیکنم به مسیرت بخوره وگرنه نعیم هم تو دشتستان عالیه
2720
سپید

قابل توجه خانمهای کدبانو و هنرمند!بچه ها توی پایینترین طبقه مجتمع کوثر یه مغازه ای هست که وسایل آشپزخونه مثل انواع کارد و انواع قالب کیک و مافین و خلاصه خردکن و یه عالمه جنسای خوب دیگه همه با کیفیت بالا میاره من دیروز اونجا بودم یه عالمه قالبهای شیک برای کیک داشت و همینطور قالبهای عروسکی واسه بچه ها اسمش گالری پرستیژ هست فاز 2 پلاک 143 تلفنش هم 6205099 به نام عاملیان
mari
وازم ارایشی طبقه -1 مرکز خرید ارکیده به دلیل اینکه دارند میبندن حراج زدند

من که خودم 5 تا عطر خریدم

واقعا زیر قیمت بود

البته الان اگر چیزی مونده باشه

مثلا ادکلن مردانه لالیک که بین 65 تا 70 میفروشند رو 44 داد
سلی
ماری جون مهد خورشید خیابان خورشید را تعریفش را زیاد شنیدم....تو نظر

یه مهد و پیش دبستانی هم خیابان آبشار نرسیده به پل غدیر هستش زیر گنبد کبود....خواهر شوهرم پسرش را گذاشته بود و فوق العاده راضی بود...

فکر نمیکنم به مسیرت بخوره وگرنه نعیم هم تو دشتستان عالیه
2714

Azy

کافی شاپ سلطان که یکی از خانما گفته بود و من رفتم قبلا.......خوب بود محیطش هم قشنگ و خاص بود و شوشو کیک شکلاتیش و خیلی دوست داشت..........اما آروم نبود......نمیدونم شایدوقتی که ما رفتیم اینجوری بود.......پر از سر و صدا.ولی منم دوست داشتم چیپس و پنیرش هم عالیه

آناهیتا

ریحان جان من گوشت کوب چندکاره تفال دارم عالیه . از مجتمع ثریا توی شمس آبادی گرفتم 80 تومان . طبقه پایین ثریا مغازه آخر .

Azy

ریحان جان منم براون دارم خوبه اما بازم فکر کنم تفال خیلی بهتره...البته اصلش.......تو شیخ بهایی هم میتونی پیدا کنی

مهدیه(مامان ویانا) (عضو طلایی)

عسلی جان من کلاس رقص سراغ دارم
فرحناز
تو صفحات اول همین تاپیک شمارش هست
فقط معرف میخواد بگو از طرف مهدیه
و اول هم برو کارشو ببین اگه دوست داشتی ثبت نام کن

مهدیه(مامان ویانا) (عضو طلایی)

سانتیا جان من عطر الور چنل مردونه رو پیشنهاد میدممممم

سپید
قابل توجه خانمهای کدبانو و هنرمند!بچه ها توی پایینترین طبقه مجتمع کوثر یه مغازه ای هست که وسایل آشپزخونه مثل انواع کارد و انواع قالب کیک و مافین و خلاصه خردکن و یه عالمه جنسای خوب دیگه همه با کیفیت بالا میاره من دیروز اونجا بودم یه عالمه قالبهای شیک برای کیک داشت و همینطور قالبهای عروسکی واسه بچه ها اسمش گالری پرستیژ هست فاز 2 پلاک 143 تلفنش هم 6205099 به نام عاملیان

znb

منم این مغازه رو که سپید جون معرفی کردن می شناسم خیلیم قبولش دارم مخصوصا ابزارای آشپزخونش مثل اسکوپ و پیتزا بر و برس آشپزی ایناش حرف نداره

مهسان

ریحان جان من گوشتکوب تفال دارم و فوق العاده راضیم من تو آشپزخانه دو چیز خیلی کمکم می کنه یکی گوشتکوب تفالم و دیگری هپی کال
اما خانمی تو خرید حواست به واتش باشه مال من 450 واته به نظرم زیر این وات را نگیر چون دیدم دگمه زردهاش 150، خاکستری 450 و قرمز 750 است. می تونی از رادان تو چهارباغ بخری یا با یه قیمت 5 الی 6 هزار پایسن تر از کوچه یخچال

مهسان

دوستای گلم من چند روز پیش رفتم پیش مینو موحدی، ایمقدر شلوغ بود که اصلا خوشم نیامد انگار ما خانمها خودمان هم باور کرده ایم که گوسفندیم و باید حتی دکتر و مامای مربوط به خودمان هم مثل گوسفند با ما برخورد کنند،

مهسان

پپر جان من یه فیلمبردار سراغ دارم که هم کارش خوبه هم قیمتش، آدم فوق العاده خوش احلاق و دوست داشتنی هست و زن و شوهر هر دو خیلی با آدم راه می آیند ، کار فیلم و عکس عقد من را انجام داد نسبت به حجمش قیمت مناسبی گرفت، آتلیه نداره ولی چون قبلا تو آبشار کار می کرده حالا هم می بره اونجا عکس می گیره ، نمونه کارشم میاره خونت نشان می ده،خواستی بگو تا شمارش را بهت بدم.

آناهیتا

نازگل جان دکتر مریم حکمتیان دکتر با حوصله و خوبیه اتفاقا من هم کیست داشتم که حل شد .مطبش هم چهارباغ بالا مجتمع کاویان هست .

راحیل

طاهره جون و نازگل جون کلا دکتر سلیقه ایی هست.دکترای اطفال خوب:خدایی سالک ایرانپور بذر افشان کلیشادی.البته خیلیا هم میرن و راضی نیستن.
روانشناس و اینا هم من نمیشناسم.
2706