2733
2739

خواستگار هم داشتم امدن نپسندین رفتن 

همکار سابقمم 20 سال اختلاف سنی داریم ازم خواستگاری کرد رد کردم 

بنظرتون من امسال ازدواج میکنم؟؟

میشه برام دعا کنین 

خانوادم مستقیم میگن نداریم خرجت کنیم ازدواج کن 

دانشجو هستم کارمم عید از دست دادم 

هرجا میرم کار گیرم نمیاد 

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودتو بدبخت نکن که هرکی اینکارو کرده از چاله افتاده تو چاه.ازدواج که الکی نیست. بیشتر بگرد دنبال کار تا شخص مناسبت پیدا بشه

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
2738

سلام عزیزم بیا تاپیک آخرم به هرخواسته ای که میخوای میرسی کامل توی کانال توضیح دادم میتونی یه ازدواج عالی داشته باشی 

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍

چن سالته که همکار بیست سال بزرگترت خواستگاری کرده؟ بنظرم الویتت پیدا کردن کار باشه! دستت تو جیب خودت باشه تو اجتماع بیشتر حضور داشته باشی با کار و .. احتمال ازدواجت بیشتر میشه دیگه..ولی اصلا برای فرار از خانواده سرسری ازدواج نکن که یه عمر پشیمونیه.. منت پدر مادر صد می ارزه به شوهره بد

مگه چه خرجی داری .هزینه دانشگاه؟؟یا خوراک و پوشاک رو میگن .من حتی دیدم فقیر بودن به بچشون این حرف رو نزدن .بازم بگرد ایشالله کار پیدا می کنی .ازدواج خوبه اما وقتی دلت بخواد نه برای کم شدن خرج پدرمادر 

2706