2737
2739

سلام.کسی هست؟؟

من ماه دوم اقدامم روز ۱۶پری درد سینه هام شروع شدن الان یه هفتس ک خیلی درد میکنه تاحالا اینقدر قبل پریودیم درد نمیکرد همیشه هم ۳ ۴ روز مونده به پریودی درد میگرفت ولی الان از دوهفته قبلش درد شدید گرفت ولی حالا ک یک هفته گذشته دردش کمتر شده.میخاستم بدونم به بارداری ربطی داره؟ یا واسه پریودیه؟ کسی دو هفته قبل پریودیش سینه هاش درد گرفته؟ الان یه هفته مونده به پریودیم ولی درد سینه هام کمتر شده و اون درد هفته قبل رو نداره.

اگه کسی میتونه لطفا راهنماییم کنه خیلی نگرانم😔😔

سلام.کسی هست؟؟ من ماه دوم اقدامم روز ۱۶پری درد سینه هام شروع شدن الان یه هفتس ک خیلی درد میکنه تاحا ...

سلام عزیزم منم سینه هام دردمیکردقبل پری اما این سری نوک سینه خیلی حساس میشه دورنکشم یه هاله ی قهوه ای سوخته پیدامیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. من شنیدم همه درد دارن اول بارداری

سلام عزیزم منم شنیدم.من الان خودمم 10 روز مونده به پری ام خیلی سینه هام دردمیکنه.درصورتی که این ماه نزدیکی برا بارداری هم داشتم حالا نمدونم از کدومشه؟!

2728

بچها یکی منو راهنماییم کنه  من از سیزدهم پری ام که میشه وقت تخمک گذاری دردمیکنه سینه هام باز خوب شدحالاالان 10 روزمونده به پری ام درد میکنه.واین ماه نزدیکی داشتیم برای بارداری.تستم منفی بودامکان داره حامله باشم تستمو زود گذاشته باشم میترسم برم ازمایش منفی باشه.؟بچهاراسته از تو کاندومم بریزی با سرنگ داخل رحمت حامله میشی؟؟

من اینماه اقدامم از روز پری قرص کلومیفن و لتروزول مصرف کردم بعد از تخمک بزرگ hcg تزریق کردم از همون بعد از تخمک گذاری سینهام دردناک بودن معمولا یه هفته به پری اینجوری میشه. الانم که نزدیک به پری هستم درد سینه‌ام کمتر شده... الان من نمیدونم تکلیفم چیه یعنی باردار نیستم؟ 😢

خدایا شکرت

منم از ی هفته قبل پری سینه هام مخصوصا سینه سمت چپم. میسوزه و ی درد مبهمی توس داره سر تاریخ پری اومد اما الان ک روز ۹پری هستم همچنان سینه سمت چپم درد مبهمی داره 

یعنی امکانش هست باردار باشم با وجود پریودی 

البته پری این سریم خیلی کم بود نسبت ب دفهای قبل 

خدا جونم مرسی 
2738
آره خدارو شکر باردارم الان تو ۷ هفته هستم

مبارکه عزیزم

آمپول hcgاز روز چند پری زدید 

من قرار بود از امروز hmgبزنم داروخونه اشتباهی hcgبهم داد دو تا زدم 

اما الان روز ه۸پری هستم 

خدا جونم مرسی 
مبارکه عزیزم آمپول hcgاز روز چند پری زدید  من قرار بود از امروز hmgبزنم داروخونه اشتباهی hcgب ...

دقیق نمیدونم دکترم برام حساب کرد بعدم با سونو گفت آمپول بزنم فکر کنم ۹ روز بعد از تموم شدن پریم

خدایا شکرت

سلام به همگی

منم این ماه برای بارداری اقدام کردم یه دختر ۵ساله هم دارم یک هفته مونده به پریودم سینه هام درد میکنه نگرانم ازینکه باردار نباشم چون سر دخترم اینطوری نبودم بعد از فهمیدن بارداری سینه هام شروع به درد گرفتن کرد نه قبلش😖😖😖

2706