2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام منم 21پری ام سه ماه اقدامم از وقتی اقدام داشتم سینه هام نزدیک پری درد میگرفت نزدیک 5روز قبلش اما این ماه از دیروز تا حالا سینهام درد گرفته در تخمدانم گاهی دارم ولی دیگه به خودم امیدی نمیدم که باردارم
روزگارم مرد با تمام خاطراتش

سلام میشه راهنماییم کنین دیروز پری شدم اما سینه ها درد میکنه و سنگینه شکمم هم ورم داره ممکنه حامله باشم. 

۲۵سالمه. موعدم ۳اسفند تا ۵ اسفند. ۶ماه اقدامم پبش ب سوی اقدام ۷. پروردگارم امیدم به تویه میدونم بنده هاتو نا امید نمیکنی همه منتظرا رو نی نی دار کن واقعا سخته 

من 3ماهه درحال  اقدام بارداری هستم این ماه ازروز24 پری دردسینه وزیرشکم دارم انگارمیخوام پری بشم همیشه یه هفته قبل پری دردزیرشکم داشتم اونم یه روز ولی این ماه 16 روزقبل پری دردام شروع شده یعنی میشه باردارباشم؟

2740

سلام به همه

دوستانی که تمایل دارن نی نی دار بشن

به حاج اقایی صحبت میکردن دقیق یادم نیس فامیلیشون چی بود

ولی گفتن هر کی میخواد بچه دار بشه تو خونه اش موقع اذان بلند اذان بگه

تو ساعات اذان خونتون اذان بگین

و شیاطین رو دور کنید و ملائک رو به خونتون دعوت کنید

ان شاءالله به خواست خدا صاحب فرزند سالم و صالح میشید.

سلام 

بچه ها میشه راهنمایی کنین؟؟

چرا ۱هفته بعد از تخمک گذاری من سینه درد شدید داشتم اما الان که ۱ هفته مونده به پریودیم درد سینم خیلی خیلی کم شده؟؟دلیلش چیه و اینکه درد شدیدی در کشاله رون چپم  و کمرم که میزنه به پای چپم و زیر دلم دارم..الان سرماخوردگی شدید دارم و نمیتونم علایم خواب الودگی و بیحالی و درد عضلانی رو به بارداری ربط بدم.در ضمن از خون به نظرتون روز ۲۰ پریودی یا ۵ روز بعد از تخمک گذاری جواب میده؟؟

2706