2737
2739
عنوان

سرویس طلامو گم کردم بیاید

629 بازدید | 51 پست

سلام خوبید

تو تاپیک قبلم هست رفتم عکس کلی دندون بگیرم گفتن گوشواره گردنبند دربیار، درآوردم گذاشتم تو کیفم بعدش چندجا دیگم رفتیم و رسیدم خونه دیدم تو کیفم نیست دو سه جا از جاهایی که رفته بودیم رو برگشتم پرسیدم کسی خبر نداشت😭

حالا بنظرتون چکار باید بکنم؟ برم پاسگاه درخواست گمشده اینا بدم؟ یا بنظرتون برگه گمشده چاپ کنم بزنم اون جاهایی که دیروز رفتم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
یکبار دیگه مکان های که قبلاً رفتی برو انشالله پیدا میشه 

چنتایج داروخانه های مختلف تو محله های مختلف رفتم، بیمارستان رفتم، ساندویچی رفتم، سرویس بهداشتی عمومی رفتم

ینی دیروز کل شهرو گشتم خدایا😭😭

چرا اینجوری میگی،آدم خوب هم هنوز پیدا میشه.

تو ۱۰۰تا شاید یکیش خوب باشه و پس بده 

خودمم طلامو گم کردم و حتی میدونستم کی پیداش کرده ولی خوب نداد بهم منم کاری نتونستم بکنم 

درضمن چند جا رفته خوب معلومه که پیدا کردنش امکان نداره 

وا عجب بی‌خیالی بودی تو. من درآوردم بعد که کارم تمام شد همون جا گذاشتم سر و گردنم. بعد اومدم بیرون. ...

میبینی چه غلطی کردم؟؟ دلم میخاد خودمو اینقدر بزنم تا آروم بشم😭😭😭

چنتایج داروخانه های مختلف تو محله های مختلف رفتم، بیمارستان رفتم، ساندویچی رفتم، سرویس بهداشتی عمومی ...

والا همچین گفتی اونجاهایی که رفتی رو دوباره بری،فک کردم از دندون پزشکی اومدی خونه،کل شهر رو چطور بگردی،تو دستشویی با خودت بردی؟

ببین گلم،اگه هر دوش نیست که احتمالا یکی از تو کیفت برداشته که دیگه محاله دستت بهش برسه،اما اگه یکیش نبود این احتمال میرفت که افتاده باشه،پس حدس اول درسته،کسی دزدیده

انسانیت زیباترین دینِ دنیاست💎
والا همچین گفتی اونجاهایی که رفتی رو دوباره بری،فک کردم از دندون پزشکی اومدی خونه،کل شهر رو چطور بگر ...

هردوتاش نیست، اما خب کیفم گوشه های بالاییش بازه من کیفمو برعکس نکردم که ازش بیوفته اما احتمالشم هست افتاده باشه

عزیزم ذکر آیت الله بهجت برای گمشده رو بخون

اللهم انّی اسئلک یا مُذَکِّرَ الخیرِ و فاعلَهُ و الآمِرَ بِهِ اَن تُصلّیَ علی محمدٍ و آل محمد و تُذَکِّرَنی ما اَنسانیه الشیطان

میشه شماهم به نیت پیدا شون طلای گمشده ام بخونین؟😭🙏

2706