2737
2734
سلام ، من یه پسر ٢٠ ماهه دارم دیروز فهمیدم ناخواسته باردار شدم، خییییلی استرس دارم خیییلی٠ آخه پسرم هنوز خیلی کوچیکه و خیلی هم اذیتهای مختلف داره واسه همین دلم خیلی شور میزنه که میتونم یا نه٠ از طرفی این ماه کلی قرص سرماخوردگی و استامینوفن و قرص معده خوردم٠ تازه موهام هم رنگ کردم و اصلا فولیک اسید نخوردم، خیلی خسته ام، بیاید باهم همراه باشیم و به هم کمک کنیم٠
اولا مبارکه دوما خیییییییییلی خوشحالم که هیچ حرفی از سقط نزدی وحتی نگرانشم هستی عزیزم معلومه خیلی با وجدانی
من و داداشم 1 سال و نیم با هم تفاوت سنی داریم الان خییییییییییییلی تو جونه همیم ایشالا بچه هایه تو هم میشن همدمه همدیگه اصلا هم سخت نیست جفتشون با هم بزرگ میشن ایشالا
نفس مامان 5 آبان بدنیا اومد و معنی زندگی رو به ما فهموند
اول اینکه مبارکه بد به دلت راه نده به دکترت هم همه اینها رو بگو دوم اینکه نونا جون میشه بگی چطور ناخواسته باردار شدی؟ من همش فکر میکنم این حرف برام قابل هضم نیست خوب کسی که اصلا نخواد با جدیت جلو گیری میکنه دیگه نه؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مبارکه من هنوز نمیدونم باردارم یا نه دیروز یه روز قبل از موعده پری ازمایش دادم بتام 12 بود و گفت مشکوکه باید دوباره برم از بدم
شما چند روز عقب انداختی بعد ازمایش دادی بتا چند بود
نی نی نازم برگرد پیشم
2742
Redlady عزیز ما جلوگیریمون طبیعی بود و گاهی با کاندوم، ولی بیشتر نزدیکای زمان تخمک گزاری خیلی مواظب بودیم ولی بقیه وقتا یکمی بی احتیاطی میکردیم، حالا نمیدونم فکر نمیکردم باردار بشم ولی شد٠
2738
سلام عزیز. منم 1 تیر آز دادم و مثبت شد..... بیایم تا آخرش با هم باشیم...
رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین... فاستجبنا له.... عاشقتونم همسر عزیزم و دختر نازم. وقلیل من عبادی الشکور... خدایا ما رو از این عده کم قرار بده. Lilypie Premature Baby tickers
مامان کوثر مبارکه، بیا با هم دوست باشیم تا آخرش٠ راستی شما بچه چندمتونه؟.
خدایا من نی نی میخوام انشاالله که باردار باشی، امیدت به خدا باشه، اگه میشه اسمتون هم بگید تا راحتتر با هم حرف بزنیم
2706