2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه میدونید کوسن زیگزاکیه با این مبلها ست شده بود وقیمت ست کامل گفتن 9500 من گفتن اون یکی هم بد نیست 

حالا فهمیدم پارچه زیگزاکیه متری 150هزار تومن بوده ولی اون یکی متری 50هزار تومن واصلا این تفاوت قیمت رو از فاکتور کم نکرده واقعا این مملکت داره چی اتفاقی میفته تا میتونند سر هم کلاه میزارن

2740

اون یکی که زرد نیست طرحش به نظرم قشنگ تره ولی رنگش شبیه مبله  رنگشو سرد. میکنه رنگ دیگشو نداره؟

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
اون یکی که زرد نیست طرحش به نظرم قشنگ تره ولی رنگش شبیه مبله  رنگشو سرد. میکنه رنگ&nb ...

نه نداره، امروز تماس گرفتم باهاشون که خودم برم دنبال پارچه برای کوسن تازه فهمیدم بین این دو پارچه این همه تفاوت قیمت هست وتو فاکتور لحاظ نشده، کلا ادم رو میپچونند

دو تاش با مبلت تناسب داره میتونی یکی در میون ازشون روی مبل استفاده کنی

خودشون زرده رو ست کرده بودن البته سبز فسفری هستش، گفتم من اصلا چیزی این رنگ ندارم که یت کنم واون یکی رو انتخاب کردم ولی به دلم نیست

نه نداره، امروز تماس گرفتم باهاشون که خودم برم دنبال پارچه برای کوسن تازه فهمیدم بین این دو پارچه ای ...

الان دیگه همه فقط به فکر منفعت خودشونن اصلا حلال حروم نمیفهمن کلی هم قسم آیه میخورن من هر وقت میخوام چیزی بخرم کلی میگردم 

برا مبل جهازم فقط سه روز تمام پشت سرهم  یک هفته قبل عروسیم   گشتیم حالا قبلشم کلی رفته بودیم که یه چیز بگیرم هم قشنگ باشه هم کیفیتش خوب باشه هم قیمت مناسب 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
2706